SoutežícíEva Gregor
Noc byla deštivá a nepohodlná, o to víc jsem doufala, že mi to ráno vynahradí. Když mě před pátou ranní vzbudilo zlaté světlo, zaradovala jsem se. Vyskočila jsem ze spacáku, z bot jsem odstranila všechny slimáky a začala jsem fotit o sto šest. Ten moment, kdy sluníčko zbarvilo všudypřítomnou mlhu, trval jen krátce, o to větší kouzlo ta chvíle ale měla...