Hlavní obsah

Finále Muže roku už za dva týdny. Proč se přihlásili Jakub Stehlík a Radek Adámek?

Jakou volnou disciplínu předvedou Jakub Stehlík a Radek Adámek? (Video: Dominika Nováková, Seznam Zprávy)

 

Reklama

14. 8. 2018 19:22

Už za dva týdny, 24. srpna vypukne velké finále soutěže Muž roku 2018. Vyhlášení se zúčastní hodně známých tváří, třeba Leona Machálková, Ilona Csáková nebo Pavel Calta.

Článek

Dva z finalistů budou Jakub Stehlík a Radek Adámek. Radkovi účast v soutěži doporučovalo už několik známých. Letos to ale konečně zvážil. „Jednou jsem se vracel z práce a přemýšlel jsem nad svým životem, jak bych prorazil, co bych ještě mohl dokázat. V tu chvíli mě napadla tahle soutěž. Držím se hesla: Pokud to nezkusíš, tak to nezjistíš. Tak jsem poslal přihlášku a jsem tady,” vysvětluje Radek Adámek.

I Jakub Stehlík se do soutěže Muž roku přihlásil sám. Chtěl si rozšířit obzory a uchytit se v modelingu. V současné době pracuje jako procesní inženýr. „Pracuju ve výrobní fabrice a ta má nějaký výrobní proces. Mým úkolem je ho zefektivnit, abychom toho vyrobili co nejvíc za co nejkratší dobu a vydělali co nejvíc peněz,” říká Jakub Stehlík. Radek je farmaceutický reprezentant. Má na starosti edukaci lékárníků i doktorů, co se týká léků firmy, ve které pracuje.

Oba finalisté se zúčastnili i soustředění Muže roku, kde měli třeba kurz rétoriky s Janem Přeučilem, učili se chodit po mole nebo pózovat před fotoaparátem. Oba si na soutěž musí připravit také volnou disciplínu. Co předvedou? Prozradili v úvodním videu.

Celý pořad Slavní sledujte každý všední den od 10:30 a v repríze od 18:45 na celoplošné Televizi Seznam.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? .

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:
Disciplíny

Doporučované