Hlavní obsah

Zprávy z hlavy: Finanční nevěra v Česku. Podívejte se, jak jsou na tom české páry

Zprávy z hlavy o finanční nevěře. (Video: Petra Krajčinovič, Seznam.cz)

5. 11. 2018 10:58

Finanční nevěra je jedním z hlavních důvodů rozchodu. Jak se české páry finančně podvádí? Lze finanční nevěře předejít? Odpoví Zprávy z hlavy.

Článek

Odhalení finanční nevěry může v očích partnera představovat stejné narušení důvěry jako provalené cizoložství. Máte pocit, že peníze z domácnosti mizí a vy netušíte kam. V hlavě se vám roztáčí kolotoč otázek „za co váš partner utrácí“, „vkládá snad peníze do někoho jiného“, „hraje na automatech“, „rozhazuje peníze za něco, co ho těší víc než vy?“ Vztah začne narušovat koroze nedůvěry a časem se mění ve výčitky a obvinění.

Možná si myslíte, že zatajené nové boty nebo výrazně snížená cena kola je pouze hra, která může vztah okořenit. Jenže to je omyl.

Co všechno se skrývá za pojmem finanční nevěra, co před sebou tají a maskují české páry? Lze finanční nevěře předejít a jak? Podívejte se na první díl seriálu Zprávy z hlavy.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené