Hlavní obsah

Letní kino v centru města, MeetFactory promítá na zeď

Radek Hrdina se vydal do letního kina v MeetFactory. (Video: Kamila Bejlková, Seznam.cz)

Letní kino v MeetFactory funguje už šestým rokem a pro diváky je promítání zdarma.

Článek

Martina Knoblochová představila Radku Hrdinovi a divákům Seznamu letní kino v MeetFactory. Tuto sezónu promítá již druhým týdnem, na film sem můžete zajít každou středu. „Letos poprvé promítáme zeď, která dříve sloužila jako galerie, byly na ní různé umělecké malby,“ říka Knoblochová. Nyní je ale čistě bílá, skvěle proto slouží jako projekční plátno. Proto letos kino nese název Letní kino Zeď.

Celý pořad Ráno na gauči sledujte každý všední den od 6:30 na celoplošné Televizi Seznam.

Jak ji naladit? Poradí praktický návod.

Doporučujeme

Další zprávy

  • Čeští fotbalisté postoupili na Euro 2020

    Česká fotbalová reprezentace si čtvrteční výhrou 2:1 nad Kosovem v Plzni zajistila přímý postup na mistrovství Evropy 2020. Skóre otevřel v 50. minutě hostující Atdhe Nuhiu, za domácí se v 71. minutě trefil Alex Král a postupovou branku vstřelil v 80. minutě Ondřej Čelůstka. Utkání sledovalo necelých 11 tisíc diváků.

    Šampionát se v příštím roce uskuteční ve 12 městech v různých evropských zemích. Ze skupiny postupuje tým trenéra Jaroslava Šilhavého společně s Anglií. Za účast na Euru by Fotbalová asociace ČR měla od UEFA zinkasovat nejméně 237 milionů korun.

  • Zeman: Zimola by neměl zakládat novou stranu

    Předseda jihočeské sociální demokracie Jiří Zimola je podle prezidenta Miloše Zemana jednou z mála výrazných osobností ČSSD. Před založením nové strany by ho hlava státu varovala. Zeman to řekl ve čtvrtek v televizi Barrandov. Bývalý jihočeský hejtman Zimola ve středu uvedl, že požádal o registraci hnutí Změna 2020.

    Pokud by Zimola založil vlastní politickou stranu, bylo by to podle prezidenta štěpením atomů. „Je to jedna z mála výrazných osobností sociální demokracie, tak ať pro tuto stranu pracuje, ať občas snese nějakou porážku, ale věřím, že nakonec třeba krajské volby pro něj mohou být úspěšné,“ uvedl na Zimolovu adresu.