Hlavní obsah

Muž neváhal vlézt do auta unášeného rozbouřenou řekou. Uvězněnou dívku se mu však zachránit nepodařilo

Muž neváhal vlézt do auta, které odnášela řeka, aby zachránil dvacetiletou dívku. (Video: Reuters)

25. 1. 2019 11:13

V jihotureckém městě Antalya došlo k dramatické situaci – dvacetiletá dívka zůstala zaklíněná v autě, které odnášela řeka rozvodněná záplavami. Podívejte se na video, které zachycuje muže, jak se snaží dívku z auta vyprostit.

Článek

Video, které zveřejnila turecká zpravodajská agentura Demiroren News Agency, zobrazuje muže, jenž neváhal vlézt do auta odnášeného rozbouřenou řekou. V něm zůstala uvězněná dvacetiletá dívka. Na záběrech je vidět, jak se auto krátce zasekne poblíž břehu, avšak po několika desítkách vteřin ho proud strhne zpátky i s mužem, který byl v tu dobu stále v autě. Záchranářům se vozidlo podařilo opětovně dostat na břeh a muže z něj vytáhnout, po dívce však nadále pátrají.

Záplavy, které na jihu Turecka způsobilo tornádo, mají na svědomí jednu oběť. Jedenáct dalších lidí bylo zraněno, zničeno je několik domů a zemědělských polí.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené