Hlavní obsah

Šťastné pondělí: Natočili jsme video ze schůzky premiéra Babiše s lídry opozice

Reportáž ze satirického pořadu Šťastné pondělí: Jak skutečně vypadala schůzka premiéra Babiše s lídry opozice? Pokusili jsme se jednání zrekonstruovat. (Video: Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Václav Dolejší)

 

Reklama

15. 2. 19:39

Jak skutečně vypadala schůzka premiéra Babiše s lídry opozice? Satirický pořad Šťastné pondělí se pokusil jednání zrekonstruovat a výsledkem je rozhlasová hra Nouzovy stav.

Článek

Minulý týden Poslanecká sněmovna neschválila návrh vlády na prodloužení nouzového stavu. Schůzku, která zkrachovala, popisuje každý jinak. Premiér Babiš viní opozici, že se nechtěla dohodnout. Lídři ODS, Pirátů, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN zase popisují emotivní průběh.

Malá ukázka ze scénáře:

Opozice: „Možná by stačilo, kdybyste pořád neměnili pravidla a protiepidemický systém PES, pak se nedivte, že lidé opatřením nedůvěřují.“

Premiér: „Seru na pes, je na hovno! PES je debil. To si vymysleli na zdravotnictví, Blatný je neschopný, výsledky nemá žádné.“

Více v úvodním videu z produkce Šťastného pondělí; další reportáže najdete zde.

Celý díl pořadu Šťastné pondělí vysílá Televize Seznam každé pondělí ve 20:00. A můžete nás sledovat také na Facebooku nebo Twitteru.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované