Hlavní obsah

Nejlepší střelec historie české ligy znovu pálí ostrými! Lafata se trefuje i ze 40 metrů

Jak to Davidovi Lafatovi střílí dnes? Podívejte se.Video: Jiří Hošek, Seznam Zprávy

 

Reklama

21. 5. 2019 16:01

Bývalý kanonýr pražské Sparty nebo Jablonce David Lafata pozval moderátory pořadu Jiná liga do svého revíru v jižních Čechách. Prozradil, jak si užívá život ve fotbalovém důchodu a zavzpomínal na nejzářivější momenty své úspěšné kariéry. To vše a ještě mnohem více v úvodním videu.

Článek

Člen Klubu kanonýrů a nejlepší střelec historie české ligy, tak se může představit David Lafata. Jenže v jeho případě to ani není potřeba, každý fotbalový fanoušek si ho totiž z ligových trávníků určitě dobře pamatuje. Jenže co dělá David Lafata nyní, když už nestřílí góly na Letné? O Lafatovi bylo vždy známé, že miluje myslivost – a právě to je jeden z jeho koníčků.

David Lafata v rozhovoru v pořadu Jiná liga vzpomínal na mysliveckém posedu s puškou v ruce, jak střílel jeden gól za druhým: „Já jsem nikdy nebyl útočník, který obejde čtyři hráče a pak dá gól. Měl jsem štěstí na spoluhráče a těžil jsem z těch jejich přihrávek a jsem rád, že mi věřili a mohl jsem jim to góly splácet.“

Rodák z Českých Budějovic také autory pořadu nechal nahlédnout do světa myslivosti. Prozradil, kolik má doma trofejí a jak úspěšný je ve střílení divočáků.

Na upřímný rozhovor s nejlepším střelcem historie samostatné české ligy se podívejte nahoře v článku.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:

Doporučované