Hlavní obsah

Opilec ujížděl policii. Pak přišel nemilosrdný zásah na benzince za Prahou. Podívejte se na video

Sedmatřicetiletý muž zastavil u jedné z benzinových čerpacích stanic, vyskočil z auta a začal utíkat. Policisté jej však dostihli a zadrželi. (Video: Stránský Jan)

 

Reklama

2. 3. 2018 13:28

Pražští a středočeští policisté zadrželi po honičce ve Zdibech řidiče s téměř dvěma promile alkoholu v dechu. Podívejte se na video z kabiny policejního vozu.

Článek

Policejní honičku vyvolal po jedné hodině ráno řidič BMW, který nerespektoval policejní výzvu k zastavení. Hlídka si všimla vozidla, jehož řidič razantně měnil způsob jízdy již od Dolních Chabrů ve směru na Zdiby. Na výzvu k zastavení řidič reagoval tím, že zvýšil rychlost a snažil se ujet. Rychlou a agresivní jízdou zamířil do Středočeského kraje, kde policistům z Prahy přijela na pomoc hlídka z Odoleny Vody.

Sedmatřicetiletý muž zastavil u jedné z benzinových čerpacích stanic, vyskočil z auta a začal utíkat. Policisté jej však dostihli a muže zadrželi. Důvodem ujíždění bylo zřejmě požití alkoholu řidiče před jízdou, neboť při dechové zkoušce displej přístroje opakovaně ukázal hodnotu necelých dvou promile alkoholu v dechu.

„Policisté muži sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, zákaz činnosti nebo peněžitý trest,” uvedla policejní mluvčí Eva Hašlová.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:

Doporučované