Hlavní obsah

Rádio Expres FM z rodiny Seznam znovu přivítá moderátorskou legendu

Foto: Seznam Zprávy

Moderátor Miloš Pokorný se vrací do éteru. Na jaře příštího roku bude vysílat na vlnách rádia Expres FM.

Reklama

26. 11. 2019 10:51

Legenda českého éteru Miloš Pokorný hlásí návrat za moderátorský pult. Vysílat bude od jara ve zcela novém studiu rádia Expres FM v sídle Seznam.cz na pražském Andělu.

Článek

Miloš Pokorný působí jako moderátor v rádiu od roku 1991, od roku 1996 ve dvojici s Romanem Ondráčkem pod názvem Těžkej Pokondr. Vysílal různé bloky a formáty pořadů na rádiích Bonton, City, Frekvence 1 nebo Evropa 2. V roce 2001 se spolupodílel na vzniku rádia Expres FM, připravoval a obhajoval na RRTV znění žádosti o licenci stanice, následně ho vedl z pozice programového ředitele.

Skalní posluchači Expres FM pamatují Miloše jako „Mišela Gošé”, tedy jako alter ego v jeho nekonvenční show. V roce 1997 po dobu tří let působil jako ředitel rádia Evropa 2. Spoluvytvářel televizní pořady pro Českou televizi, Primu i TV Novu.

„Je to pro mě v mnoha směrech unikátní situace. Po letech nebudu vysílat ve dvojici, navíc v rádiu, které jsem spoluzakládal a programově mu šéfoval. Jdeme do nového netradičního formátu, nových studií a snad i do nové etapy Expresu. A jelikož jsem mimořádně šikovný, drahé vybavení cizeluji sám!” říká k nové výzvě Miloš Pokorný.

Kromě nové moderátorské posily se může tým rádia Expres FM – stejně jako rádia Classic Praha – těšit i na zcela nové studio, které se v těchto dnech buduje v sídle Seznamu na pražském Andělu.

„Studia obou rádií budou hned vedle redakce Seznam Zprávy, budeme tak zajišťovat posluchačům ty nejčerstvější zprávy nejen z metropole, ale i ze zahraničí či světa byznysu, kultury a sportu. Zkrátka jim poskytneme veškerý aktuální zpravodajský servis, a to každý den,“ říká ředitel zpravodajství a rádií Seznam.cz Jakub Unger.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:

Doporučované