Hlavní obsah

Sparta znovu přemlouvá Biliče, píší v Chorvatsku. Hapal ale zůstane

Foto: Profimedia.cz

Sparta se o Slavena Biliče údajně zajímala už na konci loňského roku.

30. 5. 2018 16:15

Fotbalová Sparta by se podle chorvatského tisku mohla znovu vydat zahraniční trenérskou cestou.

Článek

Jméno trenéra Slavena Biliče se v souvislosti s pražskou Spartou skloňovalo už minulý rok na podzim. Právě na začátku listopadu totiž chorvatský trenér skončil na lavičce anglického West Hamu.

Jenže na konci listopadu loňského roku se Bilič v Praze neobjevil a ve Spartě pokračoval Ital Andrea Stramaccioni.

Majitel Sparty Daniel Křetínský ale podle chorvatského tportal.hr právě nyní vyslal do Chorvatska zástupce svého klubu, aby Biliče přesvědčili k podpisu smlouvy od nové sezony.

Bilič by tak nahradil Stramaccioniho nástupce Pavla Hapala, který tým převzal na začátku března. Bývalému trenérovi slovenské jednadvacítky se ale Spartu pozvednout nepovedlo a s týmem plných zahraničních fotbalistů skončil až pátý.

Přesto podle tiskového mluvčího Sparty Ondřeje Kasíka má mít osmačtyřicetiletý trenér nadále důvěru. „Pavel Hapal bude u týmu nadále pokračovat,” vysvětlil Kasík stručně.

Podle zdrojů Seznamu se má o budoucnosti současného trenéra Sparty rozhodnout do konce tohoto týdne.

Devětačtyřicetiletý Bilič v minulosti vedl chorvatskou reprezentaci, ruský Lokomotiv Moskva, turecký Besiktas Istanbul a naposledy výše zmíněný West Ham.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené