Hlavní obsah

Šťastné pondělí celý díl: Po Zemanově mejdanu roku jsme přichystali lekci etikety pro politiky

Miloš Zeman jasně předem řekl, že k narozeninám chce buď alkohol, nebo knihy. Z ostatních dárků proto nebyl moc nadšen. (Video: Jindřich Šídlo)

22. 10. 2019 11:05

Máme pro vás skvělou show – podívali jsme se na narozeninovou oslavu Miloše Zemana, do našeho televizního klubu mladých jsme pozvali poslance-brigádníka Dominika Feriho, našli jsme ty nejoptimističtější výroky o dálnici D1 a zjistili jsme, že Pardubice jsou ve skutečnosti temné město, kde se po setmění dějí strašlivé věci…

Článek

Když jsme chystali tento díl, dostali jsme se do momentu, kdy jsme si nebyli jisti, jestli pokračovat v započatém dílu. Uprostřed naší práce Hrad oznámil, že prezident Miloš Zeman nastupuje na rekondiční pobyt do nemocnice. A my jsme měli rozdělaný díl právě o něm. Ale pak jsme si řekli: před měsícem nám ředitel Ústřední vojenské nemocnice oznámil, že je prezident zaplať pánbůh zcela zdráv. A kdo jsme my, abychom to zpochybňovali?!

Šťastné pondělí vysílá TV Seznam v premiéře každé pondělí od 21:00.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

A můžete nás sledovat také na Facebooku.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené