Hlavní obsah

Šťastné pondělí: Vojtěch vs. Prymula, Hřib kárá Udženiju a Šídlo u Soukupa

Satirický pořad Šťastné pondělí z 1. června 2020: Máte rádi AB-kvíz? Podívejte se, kdo je nejslabší ze zdravotnické dvojice Prymula-Vojtěch. A o další souboje nebude nouze. (Video: Jindřich Šídlo)

2. 6. 16:00

Další díl satirického pořadu Jindřicha Šídla a jeho kolegů, Václava Dolejšího s Konstantinem Sulimenkem. Těšit se můžete na spoustu skvělých soubojů a překvapivých výsledků.

Článek

Uvidíte, kdo vyhraje AB-kvíz svěřenského fondu. Kdo je nejslabší ze zdravotnické dvojice Prymula-Vojtěch?

A další souboj: primátor Prahy Zdeněk Hřib napomenul zastupitelku Alexandru Udženiju z ODS, aby se na magistrátu nechovala „jako na Balkáně“. Ona ho na oplátku nazvala „arogantním hovadem a vidlákem“. Zjišťovali jsme, kdo si začal.

Závěrem střet nejprestižnější: pořad Týden s prezidentem v TV Barrandov hledá nového moderátora. Utkali se Xaver, Staněk a Šídlo.

Podívejte se na celý díl pořadu Šťastné pondělí, který vysílá Televize Seznam každé pondělí ve 20:55.

Jednotlivé rubriky pak samostatně v následujících dnech publikujeme na webu sz.cz. Další díly Šťastného pondělí můžete sledovat zde.

A můžete nás sledovat také na Facebooku nebo Twitteru.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené