Hlavní obsah

Topolánek, Babiš. Zeman. Soutěž o nejhorší vládu zná své favority

Letní speciál pořadu Šťastné pondělí: A je tu čtvrtfinále soutěže o nejhorší vládu České republiky. (Video: Seznam Zprávy)

 

Reklama

13. 7. 2020 8:00

První senzace letní soutěže je tu: Nečasova vláda vypadla z klání o nejhorší kabinet všech dob hned v osmifinále! Jedeme dál.

Článek

Už jen osm kabinetů ze šestnácti, které jsme poznali od prvních svobodných voleb v roce 1990, zůstává ve hře o prestižní titul „Nejhorší vláda“.

A je zjevné, že se nám rodí favorité. Hned oba své týmy mají ve čtvrtfinále premiéři Mirek Topolánek (2006–2009) a Andrej Babiš (od roku 2017), suverénně si v osmifinále vedla vláda národní hrůzy Miloše Zemana (1998–2002) a dělnicko-rolnická vláda Jiřího Rusnoka (2013–2014).

Foto: Seznam Zprávy

Sečetli jsme výsledky osmifinále soutěže o Nejhorší vládu.

Na řadě je čtvrtfinále. Na jeho rozlosování a analýzy dosavadních výsledků i tipů pro poslední osmičku se podívejte ve videu. Hlasujte na našem Facebooku, Twitteru nebo v Instastories do středeční půlnoci.

Foto: Seznam Zprávy

Koho pošlete do semifinále? Hlasujte na našich sociálních sítích.

Příští pondělí vám prozradíme výsledky. Kdo se dostane mezi poslední čtyři a zahraje si o medaile?

Satirický pořad Šťastné pondělí vysílá Televize Seznam každé pondělí ve 20:55.

Jednotlivé rubriky pak samostatně v následujících dnech publikujeme na webu Seznam Zprávy. Další díly Šťastného pondělí můžete sledovat zde.

A můžete nás sledovat také na Facebooku nebo Twitteru.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované