Hlavní obsah

Topolánek: Žádný premiér nemá rád parlament. Politika mi nechybí, chybí mi moc

Foto: Michal Šula, Seznam Zprávy

Na debatu Vlevo Dole dorazil jako host bývalý premiér Mirek Topolánek.

Reklama

9. 9. 14:58

Podcast Vlevo dole uspořádal první setkání se svými posluchači. Do Skautského institutu na pražskou Kampu si přišli v hojném počtu poslechnout bývalého premiéra Mirka Topolánka, který měl pro budoucího vítěze voleb několik rad.

Článek

„Politika mi vůbec nechybí, ale chybí mi tam moc. Jestli nějaký premiér tvrdí, že má rád parlament tak lže, ať jeho srdce bije pro demokracii sebevíc,“ řekl Topolánek během živého rozhovoru s politickými reportéry Seznam Zpráv Lucií Stuchlíkovou a Václavem Dolejším.

„Na vrcholu jste vždy úplně sám,“ připomíná Topolánek budoucímu premiérovi.

Jaký volební výsledek předpovídá? Co by poradil koalicím Spolu a PirStan? A na co je nejvíc pyšný? Poslechněte si celý rozhovor příští týden ve středu, kdy vychází podcast Vlevo dole. Mezitím si prohlédněte ve fotogalerii, jak to včera ve Skautském institutu na pražské Kampě vypadalo.

+6

Vlevo dole

Podcast Václava Dolejšího (@VacDol) a Lucie Stuchlíkové (@StuchlikovLucie), politických reportérů Seznam Zpráv.

Politické kauzy, problémy tradičních i nových stran, historky ze zákulisí volebních sjezdů i Sněmovny. Poslouchejte každou středu na Podcasty.cz, na Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.

Kompletní archiv Vlevo dole najdete tady, další podcasty a audia Seznam Zpráv tady. Jaká epizoda vás bavila nejvíc? Co máme zlepšit? Svoje podněty, připomínky nebo tipy posílejte na e-mail audio@sz.cz.

O Vlevo dole tweetujte a pište na sociálních sítích pod hashtagem #Vlevodole.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované