Hlavní obsah

Šťastné pondělí: Víme, co rozhodne volby a proč ČSSD vstoupila do virtuálního světa

Satirický pořad Šťastné pondělí: Do sněmovních voleb zbývá přesně půl roku. Jak to celé dopadne? Náš reportér Václav Dolejší zjišťoval, jak bude vypadat on-line sjezd ČSSD. A nechybí ani Studio Jablunkov. (Video: Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Václav Dolejší)

 

Reklama

6. 4. 16:00

Do sněmovních voleb zbývá přesně půl roku. Jindřich vám řekne, jak to celé dopadne. Bude samozřejmě záležet hlavně na Českém statistickém úřadu, který počítá nejen lidi a byty, ale taky hlasy ve volbách.

Článek

Zatímco hnutí ANO, komunisté a lidovci své letošní jarní stranické sněmy kvůli epidemii odložili, ČSSD se rozhodla být pokrokovým spolkem a uspořádá digitální sjezd on-line. Václav zjistil, jak to bude vypadat.

A Konstantin i na Velikonoce zmizel do Jablunkova, kde vám odpoví na věčnou otázku, jestli je polévka boršč ruské, nebo ukrajinské jídlo.

Šťastné pondělí najdete každé pondělí v 8:00 na Seznam Zprávách a celý satirický pořad včetně reportáží a dalších rubrik pak ve 20:00 na Televizi Seznam. Jednotlivé rubriky publikujeme samostatně v následujících dnech na webu SZ.cz.

Další díly Šťastného pondělí můžete sledovat zde. A sledovat nás můžete také na Twitteru, Instagramu nebo Facebooku.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované