Hlavní obsah

Zabalit pivo, dres a šálu a příští stanice hokejový šampionát. Z Prahy vyrazil první hokejový expres

Speciální vlak s fanoušky odjel na hokejové MS. (Video: Daniel Andrisák, Seznam.cz)

Z Hlavního nádraží v Praze vyrazil speciální vlak pro hokejové fanoušky. Hokejový expres ještě před odjezdem pokřtil hokejista Tomáš Rolinek. Na palubě speciálu je i vagon s pípou.

Článek

Český národní tým vypravil společně s Českými drahami speciální vlak pro fanoušky směřující na hokejové MS na Slovensku. Český tým hraje v pátek první zápas ve skupině se Švédskem a i díky spolupráci s národním vlakovým dopravcem bude mít v hledišti velkou podporu. Ještě před odjezdem vlak pokřtil kapitán mistrů světa z roku 2010 a majitel bronzové medaile z MS na Slovensku 2011 Tomáš Rolinek.

Bývalý reprezentant hráčům a fanouškům popřál, ať se turnaj vydaří ještě lépe, než se to povedlo jeho týmu v roce 2011. Útočník pardubického Dynama vlak pokřtil společně s generální ředitelem Českých drah Miroslavem Kupcem a sládkem plzeňského pivovaru Václavem Berkou.

Hokejový expres vyrážel v ranních hodinách z pražského Hlavního nádraží. Natěšení fanoušci v dresech a šálách odjeli do dějiště šampionátu v Bratislavě, kam by měli dorazit po obědě.

Hokejoví příznivci mohou využít i služeb konkurenční soukromé společnosti RegioJet, která do Bratislavy vypraví vlak Sport Express. Spoje obou společností budou české fanoušky vozit po celou dobu šampionátu.

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Doporučujeme