SoutežícíIvan Větvička
Čáp odlétá z hnízda na mariánském sloupu na Mírovém náměstí v Broumově. 30. 6. 2025
Divoká příroda se půvabně usadila uprostřed města, ale úřady čapí pokus o urban wildlife necitlivě zatrhly již 8 dní po pořízení fotografie a nechaly hnízdo odstranit.