Hlavní obsah

Co stojí za únosem čtyřleté Marušky? Z nelegální zoo utíkají šelmy. A glosy Mitrofanova a Formánka

O únosu čtyřleté Marušky, nelegální zoo a glosy o prezidentovi a Indii. (Video: Seznam.cz)

3. 2. 2019 20:00

Článek

Tento týden zveřejnila policie ČR pátrání po osmačtyřicetiletém Vladimíru Žiškovi, který unesl svou čtyřletou dceru Marii, svěřenou do péče její matky, a zdržuje se s ní už víc než měsíc na neznámém místě.

V druhé reportáži se ocitneme na malém pozemku na konci vesnice, ve vilkové zástavbě, kde si v roce 2016 zřídil malou zoo pan Tomáš Machač. K vidění je zde dospělý lev, levhart, pumy, pštros a mnohá další zvířata. Uvnitř domku má zase v teráriích asi 150 druhů těch nejjedovatějších plazů. Všechna zvířata návštěvníkům ukazuje, vysvětluje jejich zvířecí život, a některá si mohou lidé také pohladit. Potud vše v pořádku. Problémy ale začínají ve chvíli, když mu sem tam nějaké to zvíře ze zoo uteče.

Alexandr Mitrofanov si ve své glose pokládá otázku, zda je prezident Zeman schopen vykonávat svoji funkci. Petr Formánek naopak vzpomíná na dvouměsíční pobyt v Indii.

Pořad Záhady Josefa Klímy můžete v premiéře sledovat na Televizi Seznam každou neděli od 20:00.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené