Hlavní obsah

Video: Koukalová představila poprvé svůj knižní trhák fanouškům

Podívejte se, jak Gabriela Koukalová „prodává“ svou knihu. (Video: Seznam, Seznam Zprávy)

 

Reklama

19. 4. 2018 17:05

V knihkupectví v centru Prahy křtí a podepisuje knihu Jiná. Jde o první veřejnou akci pro fanoušky, očekává se, že jich přijdou stovky.

Článek

Po sérii rozhovorů v médiích a den po uzavřené slavnosti pro pozvané hosty a novináře prezentovala olympijská vítězka svou ostře sledovanou knihu i lidem.

Veřejná autogramiáda a křest knihy Jiná biatlonistky Gabriely Koukalové přišla jen den po soukromé akci, kde Koukalová prohlásila, že své otevřené zpovědi nelituje. Zatím není jasné, zda se jednou ke sportu vrátí. Dostala ale nabídku, aby si sama nastavila podmínky. Návrat k současnému týmu by ale podle vlastních slov nechtěla.

Gabriela Koukalová ve své biografii, která je v prodeji od minulé středy, popisuje například své problémy s příjmem potravy, atmosféru v zákulisí biatlonové reprezentace, komplikované vztahy v týmu a třeba i vztah s manželem Petrem Koukalem. Doufá, že za nějakou dobu se navíc potká s lidmi, kterým její příběh pomohl. „Určitě jsem si zavřela spoustu dveří, ale já to vidím tak, že spoustu dveří jsem si i otevřela,“ řekla v rozhovoru.

Kontroverzní knihu doprovází řada reakcí napříč mediálním světem nebo sociálními sítěmi. Biatlonová mistryně světa z roku 2017 byla prý na rozporuplné reakce připravená. Těší ji především pozitivní e-maily a dopisy, které dostává. Mimosportovní aktivity ji momentálně zaměstnávají na „plný úvazek“.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované