Hlavní obsah

Hejtmanův boj s přesilou, Oto Košta vzdoruje hnutí ANO a nehodlá rezignovat

Večerní zprávy, středa 8. 2. 2017

 

Reklama

8. 2. 2017 21:40

Olomoucký hejtman je pod čím dál větším tlakem hnutí ANO, které si ho sice na post vybralo, ale teď chce, aby odstoupil.

Článek

Hejtman Oto Košta dál odmítá výzvy k rezignaci, které mu čím dál ostřeji posílá po třech měsících v křesle hnutí ANO. Nepřipouští ani, že by jakkoli pochybil nebo manažersky selhal. Za výzvou k odstoupení hejtman vidí mocenské hry uvnitř ANO a ambice krajského předsedy hnutí Ladislava Oklešťka. Seznam Zprávy natočily rozhovor s oběma rivaly.

První Čech souzený kvůli IS.

První Čech, který se chtěl přidat k Islámskému státu a obžaloba ho viní z terorismu, poprvé před soudem v Plzni vysvětloval důvody svého počínání. Do Sýrie se Jan Silovský prý nevydal zabíjet, ale nechat se zabít. Sebevražedné sklony měl podle svého tvrzení už v Česku.

Všichni chtějí stát za Amerikou. My ne! Stream představuje Česko Donaldu Trumpovi. (Video: Jaroslav Brousil)

Česko jako 51. stát USA? Proč ne. Satirické videoklipy, které se strefují do amerického prezidenta Donalda Trumpa a jeho siláckých slov, získávají příznivce po celém světě. Zatímco většina zemí chce být - v nadsázce - druhá na světě, hned za Amerikou, Česko na to jde jinak. Chce stát Americe po boku. A dokazuje to video televize Stream, které naši zemi představuje Donaldu Trumpovi.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované