Kapitán Španělska Ramos na tréninku parodoval Ronalda. Přepadl přes Nacha a chtěl penaltu

Sergio Ramos nastupuje na klubové úrovni společně s Cristianem Ronaldem.

Sergio Ramos během tréninku španělské reprezentace přepadl přes obránce Nacha a dožadoval se penalty. Obránce Realu Madrid si tak vystřelil ze svého klubového spoluhráče a kapitána Portugalska Cristiana Ronalda.

Španělsko ve svém úvodním duelu na mistrovství světa remizovalo s Portugalskem 3:3. Hlavním hrdinou zápasu se stal portugalský kapitán a hvězda Realu Madrid Cristiano Ronaldo, který hattrickem zařídil svému týmu remízu.

Jeden ze svých tří gólů vstřelil Ronaldo také z penalty, o které si ale Španělé myslí své. Španělský kapitán Sergio Ramos na tréninku dokonce pobavil své spoluhráče, když imitoval Ronaldův střet s Nachem, po kterém právě Ronaldo nařízený pokutový kop proměnil.

Ronaldo gólem z penalty otevřel skóre zápasu, do poločasu přidal druhý gól a dvě minuty před koncem utkání z přímého kopu vyrovnal na konečných 3:3.

Oba týmy čekají na turnaji ještě zápasy s Marokem a Íránem.