Hlavní obsah

Olympiáda 2021 v Tokiu: Češi v akci, kompletní program a výsledky, získané medaile

Foto: Profimedia.cz

Ilustrační foto.

Reklama

14. 7. 12:06
aktualizováno • včera 23:12

Kompletní program her, přehledně, kdy o medaile bojují Češi a další praktické informace ke covidové olympiádě v Tokiu.

Článek

Češi v akci - pátek 30. července

SportDisciplínaKdoČas (v programu od)
GolfHra na rány (2. kolo)Ondřej Lieser00:30
Jezdecká všestrannostSoutěž jednotlivcůMiloslav Příhoda1:30
Jezdecká všestrannostSoutěž jednotlivcůMiroslav Trunda1:30
VeslováníSkif (1×) (Závod)Jan Fleissner1:55
JudoNad 100 kg (Rozřazovací kolo)Lukáš Krpálek4:00
Atletika400 m překážek (Rozběh)Vít Müller4:57
Vodní slalomK1 (Semifinále)Jiří Prskavec7:00
AtletikaVrh koulí (Kvalifikace)Markéta Červenková12:25
Plavání50 m volný způsob (Rozplavba)Barbora Seemanová12:43
Plavání1500 m volný způsob (Rozplavba)Jan Micka12:43

Jak se daří českým sportovcům sledujte každý den v online reportáži.

Kompletní program a výsledky LOH v Tokiu podle jednotlivých disciplín naleznete níže v článku.

České medaile

  • První medaili pro Česko získal ve vodním slalomu kanoista Lukáš Rohan. Vybojoval stříbro. V rozhovoru pro Seznam Zprávy řekl, co pro něj druhé místo znamená i jak mu kvůli němu ujel autobus.
  • Druhou medaili pro Česko získal šermíř Alexander Choupenitch. Vybojoval bronz. Podívejte se na tiskovou konferenci po návratu z Tokia.
  • Třetí a čtvrtou medaili přidali čeští střelci v trapu. Jiří Liptákprvní české zlato, David Kostelecký je stříbrný. „Tohle jsme si vždycky představovali, je to naprostá pecka,“ říká v rozhovoru pro Seznam Zprávy Jiří Lipták.

Do kdy se konají LOH v Tokiu

Letní olympijské hry v Tokiu se měly uskutečnit už v létě 2020 (původní termín byl 24. července až 9. srpna 2020), kvůli světové pandemii covidu-19 byly přesunuty o jeden rok.

Probíhají od pátku 23. července a potrvají až do neděle 8. srpna 2021.

Na fotky ze zahajovacího ceremoniálu, který proběhl v pátek 23. července, se podívejte ZDE. Závěrečný ceremoniál proběhne v neděli 8. srpna od 13 do 16 hodin českého času.

Pořadí zemí - získané medaile

Získané medaile na LOH v Tokiu

PořadíZeměZSBCelkem
1.Čína157931
2.Japonsko154625
3.USA14141038
4.ROV (Rusko)811928
5.Austrálie821020
6.Velká Británie57618
7.Jižní Korea43512
8.Francie35311
9.Německo33713
10.Itálie271019
21.ČESKO1214

Kompletní přehled pořadí podle získaných medailí na LOH v Tokiu naleznete ZDE.

Tokio 2021 – speciál Seznam Zpráv

Foto: Jaroslav Gavenda, Seznam Zprávy

PROGRAM A VÝSLEDKY Dnes v Tokiu, Češi v akci, výsledky – ZDE

TOKIO Původní informace z Tokia, reportáže, profily vítězů – ZDE

Časový posun

V Japonsku je o sedm hodin více než u nás. Většina sportovních klaní tak bude začínat v brzkých ranních hodinách středoevropského času.

Kompletní program po jednotlivých disciplínách a výsledky ukončených disciplín

Výsledky LOH v Tokiu 2021 - Čtvrtek 29. 7.

  • Stolní tenis (dvouhra) ženy:
  1. Č. Meng (Čína)
  2. S. Jing-ša (Čína)
  3. M. Itóová (Japonsko)
  • Sportovní gymnastika (víceboj) ženy:
  1. S. Leeová (USA)
  2. R. Andradeová (Brazílie)
  3. A. Melnikovová (Rusko)
  • Šerm (fleret družstva) ženy:
  1. Rusko
  2. Francie
  3. Itálie
  • Judo (do 100 kg) muži:
  1. A. Wolf (Japonsko)
  2. G. Čo (Jižní Korea)
  3. J. Fonseca (Portugalsko) / 3. N. Iljasov (Rusko)
  • Judo (do 78 kg) ženy:
  1. Š. Hamadaová (Japonsko)
  2. M. Malongaová (Francie)
  3. A. Wagnerová (Německo) / 3. M. Aguiarová (Brazílie)
  • Sportovní střelba (trap) ženy:
  1. Z. Rehák Štefečeková (Slovensko)
  2. K. Browningová (USA)
  3. A. Perilliová (San Marino)
  • Vodní slalom (C1) ženy:
  1. J. Foxová (Austrálie)
  2. M. Franklinová (Velká Británie)
  3. A. Herzogová (Německo)

6. Tereza Fišerová (ČESKO)

  • Sportovní střelba (trap) muži:
  1. Jiří Lipták (ČESKO)
  2. David Kostelecký (ČESKO)
  3. Matthew John Coward Holley (Velká Británie)
  • Plavání (4 × 200 m volný způsob) ženy:
  1. Čína
  2. Spojené státy
  3. Austrálie
  • Plavání (100 m volný způsob) muži:
  1. C. Dressel (Spojené státy)
  2. K. Chalmers (Austrálie)
  3. K. Kolesnikov (Rusko)
  • Plavání (200 m motýlek) ženy:
  1. Č. Jü-fej (Čína)
  2. R. Smithová (Spojené státy)
  3. H. Flickingerová (Spojené státy)
  • Plavání (200 m prsa) muži:
  1. I. Stubblety-Cook (Austrálie)
  2. A. Kamminga (Nizozemsko)
  3. M. Mattsson (Finsko)
  • Plavání (800 m volný způsob) muži:
  1. R. Finke (Spojené státy)
  2. G. Paltrinieri (Itálie)
  3. M. Romančuk (Ukrajina)

28. J. Micka: rozplavby (Česká republika)

  • Veslování (dvojskif lehké váhy) ženy:
  1. V. Ridiniová, F. Cesariniová (Itálie)
  2. L. Tarantolaová, C. Boveová (Francie)
  3. M. Keijserová, I. Paulisová (Nizozemsko)
  • Veslování (dvojskif lehké váhy) muži:
  1. F. McCarthy, P. O'Donovan (Irsko)
  2. J. Rommalmann, J. Osborne (Německo)
  3. S. Oppo, P. Ruta (Itálie)

4. J. Šimánek, M. Vraštil (ČESKO)

  • Veslování (dvojka bez kormidelníka) ženy:
  1. G. Prendergastová, K. Gowlerová (Nový Zéland)
  2. V. Stěpanovová, J. Orjabinská (Rusko)
  3. C. Filmerová, H. Janssensová (Kanada)
  • Veslování (dvojka bez kormidelníka) muži:
  1. M. Sinkovič, V. Sinkovič (Chorvatsko)
  2. M. Cozmiuc, C. Tudosa (Rumunsko)
  3. F. Vystavel, J. Sutton (Dánsko)

Na výsledky předchozích dní se podívejte ve článku níže:

Program LOH v Tokiu 2021

Basketbal 3×3

DatumČasKdo
24. 7.3:15–15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
25. 7.3:15–15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
26. 7.3:15–15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
27. 7.6:30–15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
28. 7.10:00–12:10Zápasy mužů a žensemifinále
13:45–16:25Zápasy mužů a ženzápasy o bronz

Lukostřelba

DatumČasKdo
23. 7.2:00–8:00Muži a ženyprvní kolo
24. 7.2:30–4:05Smíšená družstvaosmifinále
7:15–10:25Smíšená družstvačtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
25. 7.2:30–4:05Týmy ženosmifinále
6:45–10:25Týmy ženčtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
26. 7.2:30–4:05Týmy mužůosmifinále
6:45–10:25Týmy mužůčtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
27. 7.2:30–12:55Muži a ženydruhé a třetí kolo
28. 7.2:30–11:40Muži a ženydruhé a třetí kolo
29. 7.2:30–11:40Muži a ženydruhé a třetí kolo
30. 7.2:30–4:15Ženyosmifinále
7:45–10:20Ženyčtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
31. 7.2:30–4:15Mužiosmifinále
7:45–10:20Mužičtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí

Sportovní gymnastika

DatumČasKdo
24. 7.3:00–15:00Mužikvalifikace
25. 7.3:00–15:00Ženykvalifikace
26. 7.12:00–15:00Týmy mužůfinále, předání medailí
27. 7.12:45–15:00Týmy ženfinále, předání medailí
28. 7.12:15–15:00Víceboj mužifinále, předání medailí
29. 7.12:50–15:00Víceboj ženyfinále, předání medailí
1. 8.10:00–13:00Prostná mužifinále, předání medailí
Přeskok ženyfinále, předání medailí
Kůň našíř mužifinále, předání medailí
Bradla ženyfinále, předání medailí
2. 8.10:00–12:15Kruhy mužifinále, předání medailí
Prostná ženyfinále, předání medailí
Přeskok mužifinále, předání medailí
3. 8.10:00–12:15Bradla mužifinále, předání medailí
Kladina ženyfinále, předání medailí
Hrazda mužifinále, předání medailí

Synchronizované plavání

DatumČasKdo
3. 8.12:30–14:00Technická dvojicsestavy
4. 8.12:30–14:00Volná dvojicsestavy, finále, předání medailí
6. 8.12:30–14:00Technická týmůsestavy
7. 8.12:30–14:10Volná týmůsestavy a předání medailí

Atletika

DatumČasDisciplína/kdo
30. 7.2:00–5:303000 m Steeplechase mužiprvní kolo
Skok do výšky mužikvalifikace
Disk mužikvalifikace
800 m ženyprvní kolo
400 m překážky mužiprvní kolo
100 m ženyprvní kolo
12:00–14:005000 m ženyprvní kolo
Trojskok ženykvalifikace
Koule ženykvalifikace
4×400 m smíšenáprvní kolo
Skok do výšky mužifinále
10 000 m mužifinále
31. 7.2:00–5:00400 m překážky ženyprvní kolo
Disk ženykvalifikace
Skok o tyči mužikvalifikace
800 m mužiprvní kolo
100 m překážky ženykvalifikace
100 m mužipředkolo
12:00–14:5510 000 m mužipředání medailí
Skok daleký mužikvalifikace
100 m ženysemifinále, finále
100 m mužifinále
Disk mužifinále
800 m ženysemifinále
4×400 m smíšenáfinále
1. 8.2:10–5:00Kladivo ženykvalifikace
3000 m Steeplechase ženyprvní kolo
Skok dalekýkvalifikace
Disk mužipředání medailí
Koule ženyfinále
400 m mužiprvní kolo
4×400 m smíšenápředání medailí
2. 8.2:00–14:55Kladivo mužikvalifikace
1500 m ženyprvní kolo
Trojskok ženypředání medailí
Skok daleký mužifinále
200 m ženyprvní kolo
100 m překážky ženyfinále
12:00–15:00100 m muži, Skok daleký muži, 100 m překážky ženy
Skok o tyči ženykvalifikace
200 m ženysemifinále
Disk ženyfinále
400 m mužisemifinále
400 m překážky ženysemifinále
3000 m Steeplechase mužifinále
3. 8.7:00–15:35Trojskok mužikvalifikace
1500 m mužiprvní kolo
Oštěp ženykvalifikace
400 m ženyprvní kolo
Skok daleký ženyfinále
200 m mužiprvní kolo
400 m překážky mužifinále
Disk ženy 3000m, Steeplechase muži, 5000 m ženypředání medailí
12:00–14:55110 m překážky mužiprvní kolo
Koule mužikvalifikace
Skok o tyči mužifinále
5000 m mužiprvní kolo
Kladivo ženyfinále
200 m mužisemifinále
800 m ženyfinále
200 m ženyfinále
Skok daleký, 400 m překážky mužipředání medailí
4. 8.7:00–5:25Desetiboj muži100 m
Oštěp mužiprvní kolo
Sedmiboj ženy100 m překážky
Desetiboj mužiSkok daleký
Sedmiboj ženySkok do výšky
110 m překážky mužisemifinále
400 m překážky ženyfinále
Desetiboj mužiKoule
Skok o tyči muži, Kladivo ženy, 800 m ženy, 400 m překážky ženypředání medailí
11:30–15:00Desetiboj mužiSkok do výšky
1500 m ženysemifinále
Sedmiboj ženyKoule
400 m ženysemifinále
3000 m Steeplechase ženyfinále
Kladivo mužifinále
Sedmiboj ženy200 m
800 m mužifinále
Desetiboj muži400 m
200 m mužifinále
200 m ženy, 3000 m Steplechase ženypředání medailí
5. 8.2:00–8:05Desetiboj muži110 m překážky
Skok do výšky ženykvalifikace
Sedmiboj ženySkok daleký
Desetiboj mužiDisk
4×100 m ženyprvní kolo
Trojskok mužifinále
Koule mužifinále
4×100 m mužiprvní kolo
110 m překážky mužifinále
Desetiboj mužiSkok o tyči
Sedmiboj ženyOštěp
Kladivo muži, 800 m muži, 200 m mužipředání medailí
9:30–11:0520 km chůze mužifinále, předání medailí
12:00–14:45Desetiboj mužiOštěp
Skok o tyči ženyfinále
4×400 m ženyprvní kolo
1500 m mužisemifinále
400 m mužifinále
Sedmiboj ženy800 m
Desetiboj muži1500 m
Koule muži, Trojskok muži, 110 m překážky mužipředání medailí
5.–6. 8.22:30–3:0050 km chůze mužifinále, předání medailí
6. 8.9:30–11:1520 km chůze ženyfinále, předání medailí
12:50–15:554×400 m mužiprvní kolo
Oštěp ženyfinále
5000 m mužifinále
400 m ženyfinále
1500 m ženyfinále
4×100 m ženyfinále
4×100 m mužifinále
Skok o tyči ženy, Sedmiboj ženy, Desetiboj muži, 400 m muži, 5000 m muži, 400 m ženy, 1500 m ženypředání medailí
7. 8.0:00–3:15Maraton ženyfinále, předání medailí
11:50–15:20Skok do výšky ženy, 10 000 m ženy, Oštěp muži, 1500 m muži, 4×400 m ženy, 4×400 m mužifinále
4×100 m ženy, 4×100 m muži, Oštěp ženy, 10 000 m ženy, 1500 m muži, Oštěp muži, Skok do výšky muži, 4×400 m muži i ženypředání medailí
8. 8.0:00–2:45Maraton mužifinále, předání medailí

Badminton

DatumČasDiscíplína/kdo
24. 7.2:00–15:00Všechny disciplínyzápasy ve skupině
25. 7.12:00–14:30Všechny disciplínyzápasy ve skupině
26. 7.3:00–14:30Všechny disciplínyzápasy ve skupině
27. 7.3:00–8:30Všechny disciplínyzápasy ve skupině
10:00–14:30Dvouhry a čtyřhryzápasy ve skupině
28. 7.2:00–14:30Dvouhry mužů a žen, Smíšená čtyřhrazápasy ve skupině, čtvrtfinále
29. 7.2:00–15:00Dvouhry mužů a žen, Čtyřhry mužů a žen, Smíšená čtyřhraosmifinále, čtvrtfinále, semifinále,
30. 7.2:00–14:30Dvouhra žen, Čtyřhra mužů, Smíšená čtyřhra,čtvrtfinále, semifinále, zápas o bronz, finále
31. 7.2:00–16:00Dvouhra mužů, Dvouhra žen, Čtyřhra žen, Čtyřhra mužůčtvrtfinále, semifinále, semifinále, zápas o bronz, finále
1. 8.6:00–16:00Dvouhra mužů, Dvouhra žensemifinále, zápas o bronz, finále
2. 8.6:00–16:00Čtyřhra žen, Dvouhra mužůzápas o bronz, finále, zápas o bronz, finále

Softball

DatumČasKdo
21. 7.2:00–10:00Austrálie – Japonsko, Itálie – USA, Mexiko – Kanadazákladní skupina
22. 7.2:00–10:00USA – Kanada, Mexiko – Japonsko, Itálie – Austráliezákladní skupina
24. 7.3:00–15:00Austrálie – Kanada, USA – Mexiko, Japonsko – Itáliezákladní skupina
25. 7.3:00–15:00Austrálie – USA, Kanada – Japonsko, Itálie – Mexikozákladní skupina
26. 7.3:00–15:00Japonsko – USA, Kanada – Itálie, Mexiko – Austráliezákladní skupina
27. 7.6:00–15:30Týmy na 1.–4. pozicizápas o bronz, finále předání medailí

Baseball

DatumČasKdo
28. 7.5:00–8:00základní skupina
29. 7.12:00–15:00základní skupina
30. 7.5:00–15:00základní skupina
31. 7.5:00–15:00základní skupina
1. 8.5:00–15:00vyřazovací fáze
2. 8.5:00–15:00vyřazovací fáze
3. 8.12:00–15:00vyřazovací fáze
4. 8.5:00–8:00, 12:00–15:00vyřazovací fáze, semifinále
5. 8.12:00–15:00semifinále
7. 8.5:00–8:00zápas o bronz
12:00–15:30finále, předání medailí

Basketbal

25. 7.3:00–16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
26. 7.3:00–16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
27. 7.3:00–16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
28. 7.3:00–16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
29. 7.3:00–16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
30. 7.3:00–16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
31. 7.3:00–16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
1. 8.3:00–16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
2. 8.3:00–16:00Zápasy mužů a ženzákladní skupina
3. 8.3:00–16:00Zápasy mužů a ženčtvrtfinále
4. 8.3:00–16:00Zápasy mužů a ženčtvrtfinále
5. 8.6:15–15:00Zápasy mužůsemifinále
6. 8.6:40–15:00Zápasy žensemifinále
7. 8.4:30–6:30, 9:00–11:00, 13:00–15:30Zápas mužů, Zápas žen, Zápas mužůfinále, zápas o bronz, zápas o bronz
8. 8.4:30–7:00Zápas ženfinále, předání medailí

Plážový volejbal

DatumČasKdo
24. 7.2:00–15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
25. 7.2:00–15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
26. 7.2:00–15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
27. 7.2:00–15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
28. 7.2:00–15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
29. 7.2:00–15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
30. 7.2:00–15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
31. 7.2:00–15:50Zápasy mužů a ženzákladní skupina
1. 8.2:00–15:50Zápasy mužů a ženosmifinále
2. 8.2:00–15:50Zápasy mužů a ženosmifinále
3. 8.2:00–3:50, 14:00–15:50Zápasy ženčtvrtfinále
4. 8.2:00–3:50, 14:00–15:50Zápasy mužůčtvrtfinále
5. 8.2:00–3:50, 14:00–15:50Zápasy mužů a žensemifinále
6. 8.3:00–5:50Zápasy ženzápas o bronz, finále, předání medailí
7. 8.3:00–5:50Zápasy mužůzápas o bronz finále, předání medailí

Box

DatumČasKdo/váha
24. 7.4:00–13:30Ženy 54–57 kg, Muži 63–69 kg, Muži 75–81 kg, Muži 81–91 kgprvní kolo, první kolo, první kolo, osmifinále
25. 7.4:00–13:45Ženy 48–51 kg, Ženy 64–69 kg, Muži 69–75 kg, Muži 91+ kgprvní kolo, první kolo, první kolo, osmifinále
26. 7.4:00–13:45Ženy 54–57 kg, Muži 52–57 kg, Muži 63–69 kgosmifinále, první kolo, osmifinále
27. 7.4:00–13:45Ženy 64–69 kg, Muži 57–63 kg, Muži 75–81 kgosmifinále, první kolo, osmifinále
28. 7.4:00–13:45Ženy 54–57 kg, Ženy 57–60 kg, Ženy 69–75 kg, Muži 48–52 kgčtvrtfinále, první kolo, osmifinále, první kolo
29. 7.4:00–13:10Ženy 48–51 kg, Muži 52–57 kg, Muži 69–75 kgosmifinále
30. 7.4:00–13:10Ženy 57–60 kg, Ženy 64–69 kg, Muži 63–69 kg, Muži 75–81 kg, Muži 81–91 kgosmifinále, čtvrtfinále, čtvrtfinále, čtvrtfinále, čtvrtfinále
31. 7.4:00–12:55Ženy 54–57 kg, Ženy 69–75 kg, Muži 48–52 kg, Muži 57–63 kgsemifinále, čtvrtfinále, osmifinále, osmifinále
1. 8.4:00–12:40Ženy 48–51 kg, Muži 52–57 kg, Muži 63–69 kg, Muži 69–75 kg, Muži 75–81 kg, Muži 91+ kgčtvrtfinále, čtvrtfinále, semifinále, čtvrtfinále, semifinále, čtvrtfinále
3. 8.4:00–12:40Ženy 57–60 kg, Muži 48–52 kg, Muži 52–57 kg, Muži 57–63 kg, Muži 81–91 kg, Ženy 54–57 kg, Muži 63–69 kgčtvrtfinále, čtvrtfinále, semifinále, čtvrtfinále, semifinále, finále, předání medailí finále, předání medailí
4. 8.7:00–9:10Ženy 48–51 kg, Ženy 64–69 kg, Muži 91+ kg, Muži 75–81 kgsemifinále, semifinále, semifinále, finále, předání medailí
5. 8.7:00–9:10Ženy 57–60 kg, Muži 48–52 kg, Muži 69–75 kg, Muži 52–57 kgsemifinále, semifinále, semifinále, finále, předání medailí
6. 8.7:00–8:40Ženy 69–75 kg, Muži 57–63 kg, Muži 81–91 kgsemifinále, semifinále, finále, předání medailí
7. 8.7:00–8:55Muži 48–52 kg, Muži 69–75 kg, Ženy 64–69 kg, Ženy 48–51 kgfinále, předání medailí finále, předání medailí finále, předání medailí finále, předání medailí
8. 8.7:00–8:55Ženy 57–60 kg, Ženy 69–70 kg, Muži 57–63 kg, Muži 91+ kgfinále, předání medailí finále, předání medailí finále, předání medailí finále, předání medailí

Vodní slalom

DatumČasKdo
25. 7.6:00–9:45Kánoe C1 muži, Kajak K1 ženykvalifikace
26. 7.7:00–9:45Kánoe C1 mužisemifinále, finále, předání medailí
27. 7.7:00–10:00Kajak K1 ženysemifinále, finále, předání medailí
28. 7.6:00–9:45Kánoe C1 ženy, Kajak K1 mužikvalifikace
29. 7.7:00–9:45Kánoe C1 ženysemifinále, finále, předání medailí
30. 7.7:00–10:00Kajak K1 mužisemifinále, finále, předání medailí

Rychlostní kanoistika

DatumČasKdo
2. 8.2:30–6:00Kajak K1 200 m ženy, Kánoe C2 1000 m muži, Kajak K1 1000 m muži, Kajak K2 500 m ženykvalifikace
2. 8.2:30–6:00Kajak K1 200 m ženy, Kánoe C2 1000 m muži, Kajak K1 1000 m muži, Kajak K2 500 m ženyčtvrtfinále
3. 8.2:30–6:15Kajak K1 200 m ženy, Kánoe C2 1000 m muži, Kajak K1 1000 m muži, Kajak K2 500 m ženysemifinále
3. 8.2:30–6:15Kajak K1 200 m ženy, Kánoe C2 1000 m muži, Kajak K1 1000 m muži, Kajak K2 500 m ženyfinále, předání medailí
4. 8.2:30–5:40Kajak K1 200 m muži, Kánoe C1 200 m ženy, Kajak K1 500 m ženy, Kajak K2 1000 m mužikvalifikace
4. 8.2:30–5:40Kajak K1 200 m muži, Kánoe C1 200 m ženy, Kajak K1 500 m ženy, Kajak K2 1000 m mužičtvrtfinále
5. 8.2:30–6:05Kajak K1 200 m muži, Kánoe C1 200 m ženy, Kajak K1 500 m ženy, Kajak K2 1000 m mužisemifinále
5. 8.2:30–6:05Kajak K1 200 m muži, Kánoe C1 200 m ženy, Kajak K1 500 m ženy, Kajak K2 1000 m mužifinále, předání medailí
6. 8.2:30–4:40Kánoe C2 500 m ženy, Kánoe C1 1000 m muži, Kajak K4 500 m ženykvalifikace
6. 8.2:30–4:40Kánoe C2 500 m ženy, Kánoe C1 1000 m muži, Kajak K4 500 m ženyčtvrtfinále
7. 8.2:30–5:50Kánoe C2 500 m ženy, Kánoe C1 1000 m muži, Kajak K4 500 m ženysemifinále, finále, předání medailí

Cyklistika

BMX Freestyle

DatumČasKdo
31. 7.3:10–5:20Muži i ženyprvní kolo
1. 8.3:10–5:45Muži i ženyfinále, předání medailí

BMX závod

DatumČasKdo
29. 7.3:00–5:00Muži i ženyčtvrtfinále
30. 7.3:00–5:20Muži i ženysemifinále, finále, předání medailí

Horská kola

DatumČasKdo
26. 7.8:00–10:00Cross-country mužizávod, předání medailí
27. 7.8:00–10:00Cross-country ženyzávod, přednání medailí

Silniční cyklistika

DatumČasKdo
25. 7.6:00–10:40Ženyzávod, předání medailí
28. 7.4:30–10:40Časovka – ženy i mužizávod, předání medailí

Dráhová cyklistika

DatumČasKdo
2. 8.8:30–11:30Sprint – týmy ženkvalifikace, první kolo, finále, předání medailí
Stíhací závod – týmy mužů i ženkvalifikace
3. 8.8:30–11:10Sprint – týmy mužůkvalifikace, první kolo, finále, předání medailí
Stíhací závod – týmy ženprvní kolo, finále, předání medailí
Stíhací závod – týmy mužůprvní kolo
4. 8.8:30–12:00Sprint – mužikvalifikace, první kolo, osmifinále
Keirin – ženyprvní kolo
Stíhací závod – týmy mužůfinále, předání medailí
5. 8.8:30–11:50Omnium – mužiscratch, tempo, eliminační závod, bodovací závod, předání medailí
Sprint – mužiosmifinále, čtvrtfinále, závod o 5.-8. místo
Keirin – ženyčtvrtfinále, semifinále, finále, předání medailí
6. 8.8:30–12:15Sprint – ženykvalifikace, první kolo, druhé kolo
Sprint – mužifinále, předání medailí
Madison – ženyfinále, předání medailí
7. 8.8:30–11:25Sprint – ženyosmifinále, čtvrtfinále
Keirin – mužiprvní kolo
Madison – mužifinále, předání medailí
8. 8.3:00–6:15Omnium – ženyscratch, tempo, eliminační závod, bodovací závod, předání medailí
Sprint – ženysemifinále,finále, závod o 5.–8. místo, předání medailí
Keirin – mužičtvrtfinále, semifinále, finále, předání medailí

Skoky do vody

DatumČasKdo
25. 7.8.00–9:003 m prkno synchro ženyfinále, předání medailí
26. 7.8:00–9:0010 m věž synchro mužifinále, předání medailí
27. 7.8:00–9:0010 m věž synchro ženyfinále, předání medailí
28. 7.8:00–9:003 m prkno synchro mužifinále, předání medailí
30. 7.8:00–10:303 m prkno – ženyprvní kolo
31. 7.8:00–9:303 m prkno – ženysemifinále
1. 8.8:00–9:303 m prkno – ženyfinále, předání medailí
2. 8.8:00–10:303 m prkno – mužiprvní kolo
3. 8.3:00–4:30, 8:00–9:303 m prkno – mužisemifinále, finále, předání medailí
4. 8.8:00–10:3010 m věž – ženyprvní kolo
5. 8.3:00–4:30, 8:00–9:3010 m věž – ženysemifinále, finále, předání medailí
6. 8.8:00–10:3010 m věž – mužiprvní kolo
7. 8.3:00–4:30, 8:00–9:3010 m věž – mužisemifinále, finále, předání medailí

Jezdectví

DatumČasDisciplínaKdo
24. 7.10:00–15:15Drezuratýmy i jednotlivci
25. 7.10:00–15:15Drezuratýmy i jednotlivci
27. 7.10:00–15:15Drezurafinále, předání medailí
28. 7.10:30–14:25Drezuravolný styl, předání medailí
30. 7.1:30–13:10Jezdecká všestrannosttýmy i jednotlivci
1. 8.0:45–4:10Jezdecká všestrannosttýmy i jednotlivci
2. 8.10:00–15:25Jezdecká všestrannosttýmy i jednotlivci – finále, předání medailí
3. 8.12:00–15:45Parkurové skákáníjednotlivci – kvalifikace
4. 8.12:00–14:40Parkurové skákáníjednotlivci – finále, předání medailí
6. 8.12:00–15:05Parkurové skákánítýmy – kvalifikace
7. 8.12:00–14:30Parkurové skákánítýmy – finále, předání medailí

Šerm

DatumČasKdo
24. 7.2:00–15:25Kord – ženy, Šavle – mužiprvní kolo, druhé kolo, čtvrtfinále, osmifinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
25. 7.2:00–15:25Fleret – ženy, Kord – mužiprvní kolo, druhé kolo, čtvrtfinále, osmifinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
26. 7.2:00–15:25Šavle – ženy, Fleret – mužiprvní kolo, druhé kolo, čtvrtfinále, osmifinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
27. 7.3:00–13:40Kord – týmy ženosmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
28. 7.3:00–13:40Šavle – týmy mužůosmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
29. 7.3:00–14:30Fleret – týmy ženosmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
30. 7.3:00–13:40Kord – týmy mužůosmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
31. 7.3:00–13:40Šavle – týmy ženosmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí
1. 8.3:00–14:20Fleret – týmy mužůosmifinále, čtvrtfinále, souboje o umístění, souboj o bronz, finále, předání medailí

Golf

DatumČasKdo
29. 7.0:30–8:30Mužiprvní kolo
30. 7.0:30–8:30Mužidruhé kolo
31. 7.0:30–8:30Mužitřetí kolo
1. 8.0:30–9:00Mužičtvrté kolo, předání medailí
4. 8.0:30–8:30Ženyprvní kolo
5. 8.0:30–8:30Ženydruhé kolo
6. 8.0:30–8:30Ženytřetí kolo
7. 8.0:30–9:00Ženyčtvrté kolo, předání medailí

Fotbal

DatumČasKdo
21. 7.9:30–15:30Ženyzákladní skupina
22. 7.9:30–15:30Mužizákladní skupina
24. 7.9:30–15:30Ženyzákladní skupina
25. 7.9:30–15:30Mužizákladní skupina
27. 7.10:00–15:30Ženyzákladní skupina
28. 7.10:30–15:30Mužizákladní skupina
30. 7.10:00–16:00Ženyčtvrtfinále
31. 7.10:00–16:00Mužičtvrtfinále
2. 8.10:00–16:00Ženysemifinále
3. 8.10:00–16:00Mužisemifinále
5. 8.10:00–13:00Ženyzápas o bronz
6. 8.4:00–7:00, 13:00–16:00Ženy, Mužifinále, předání medailí zápas o bronz
7. 8.13:30–16:30Mužifinále, předání medailí

Házená

DatumČasKdo
24. 7.2:00–16:00Mužizákladní skupina
25. 7.2:00–16:00Ženyzákladní skupina
26. 7.2:00–16:00Mužizákladní skupina
27. 7.2:00–16:00Ženyzákladní skupina
28. 7.2:00–16:00Mužizákladní skupina
29. 7.2:00–16:00Ženyzákladní skupina
30. 7.2:00–16:00Mužizákladní skupina
31. 7.2:00–16:00Ženyzákladní skupina
1. 8.2:00–16:00Mužizákladní skupina
2. 8.2:00–16:00Ženyzákladní skupina
3. 8.2:30–15:45Mužičtvrtfinále
4. 8.2:30–15:45Ženyčtvrtfinále
5. 8.10:00–16:00Mužisemifinále
6. 8.10:00–16:00Ženysemifinále
7. 8.10:00–16:30Mužizápas o bronz, finále, předání medailí
8. 8.4:00–10:30Ženyzápas o bronz, finále, předání medailí

Pozemní hokej

DatumČasKdo
24. 7.2:30–15:45Muži, Ženyzákladní skupiny
25. 7.2:30–15:45Muži, Ženyzákladní skupiny
26. 7.2:30–15:45Muži, Ženyzákladní skupiny
27. 7.2:30–15:45Mužizákladní skupiny
28. 7.2:30–15:45Muži, Ženyzákladní skupiny
29. 7.2:30–15:45Muži, Ženyzákladní skupiny
30. 7.2:30–15:45Muži, Ženyzákladní skupiny
31. 7.2:30–15:15Ženyzákladní skupiny
1. 8.2:30–15:45Mužičtvrtfinále
2. 8.2:30–15:45Ženyčtvrtfinále
3. 8.3:30–13:45Mužisemifinále
4. 8.3:30–13:45Ženysemifinále
5. 8.3:30–5:15, 12:00–14:10Ženyzápas o bronz finále, předání medailí
6. 8.3:30–5:15, 12:00–14:10Mužizápas o bronz finále, předání medailí

Judo

DatumČasKdo
24. 7.4:00–12:40Ženy do 48 kg, Muži do 60 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
25. 7.4:00–12:40Ženy do 52 kg, Muži do 66 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
26. 7.4:00–12:40Ženy do 57 kg, Muži do 73 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
27. 7.4:00–12:40Ženy do 63 kg, Muži do 81 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
28. 7.4:00–12:40Ženy do 70 kg, Muži do 90 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
29. 7.4:00–12:40Ženy do 78 kg, Muži do 100 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
30. 7.4:00–12:40Ženy nad 78 kg, Muži nad 100 kgprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí
31. 7.4:00–12:40Smíšené týmy mužů i ženprvní kolo, čtvrtfinále, semifinále, souboj o bronz, finále, předání medailí

Karate

DatumČasKdo
5. 8.3:00–14:40Ženy – Kata, Ženy – Kumite do 55 kg, Muži – Kumite do 67 kgprvní kolo, semifinále, souboje o bronz, finále, předání medailí
6. 8.3:00–14:40Muži – Kata, Ženy – Kumite do 61 kg, Muži – Kumite do 75 kgprvní kolo, semifinále, souboje o bronz, finále, předání medailí
7. 8.7:00–13:35Ženy – Kumite nad 61 kg, Muži – Kumite nad 75 kgprvní kolo, semifinále, souboje o bronz, finále, předání medailí

Maratonské plavání

DatumČasKdo
4. 8.0:00–2:40Ženy – 10 kmzávod, předání medailí
5. 8.0:00–2:40Muži – 10 kmzávod, předání medailí

Moderní pětiboj

DatumČasKdo
5. 8.6:00–12:30Ženy i mužišerm
6. 8.7:30–13:15Ženyplavání, šerm, parkour, střelba, předání medailí
7. 8.7:30–13:15Mužiplavání, šerm, parkour, střelba, předání medailí

Moderní gymnastika

DatumČasKdo
6. 8.3:20–10:45Vícebojkvalifikace
7. 8.3:00–10:50Družstva, Vícebojkvalifikace finále, předání medailí
8. 8.4:00–5:45Družstvafinále, předání medailí

Veslování

DatumČasKdo
23. 7.1:30–5:10Ženy i mužiskif, dvojskif, párová čtyřka
24. 7.1:30–5:30Ženy i mužiskif, dvojskif, dvojka bez, kormidelníka, čtyřka bez kormidelníka, čtyřka bez k. lehkých vah
25. 7.2:00–4:40Ženy i mužiskif (semifinále E/F), dvojka bez kormidelníka, párová čtyřka, dvojskif lehkých vah, osmiveslice
26. 7.2:00–4:40Ženy i mužiskif (čtvrtfinále), dvojskif (semifinále), čtyřka bez kormidelníka
27. 7.1:30–5:00Ženy i mužiskif (semifinále C/D), dvojskif lehkých vah (semifinále), párová čtyřka (finále, předání medailí), dvojka bez kormidelníka (semifinále)
28. 7.1:30–4:40Ženy i mužidvojskif (finále), čtyřka bez kormidelníka (finále), dvojskif (finále), osmiveslice, skif (semifinále A/B), předání medailí
29. 7.1:30–4:50Ženy i mužiskif (finále), dvojka bez kormidelníka (finále), dvojskif lehkých vah (finále), předání medailí
30. 7.1:45–2:55Ženy i mužiskif (finále, předání medailí), osmiveslice (finále, předání medailí)

Rugby

DatumČasKdo
26. 7.2:00–5:00, 9:30–12:30Mužizákladní skupina
27. 7.2:00–5:00, 9:30–12:30Mužizákladní skupina, o umístění, čtvrtfinále
28. 7.2:00–5:00, 9:30–12:00Mužio umístění, semifinále, o bronz, finále, předání medailí
29. 7.2:00–5:00, 9:30–12:30Ženyzákladní skupina
30. 7.2:00–5:00, 9:30–12:30Ženyzákladní skupina, o umístění, čtvrtfinále
31. 7.2:00–5:00, 9:30–12:00Ženyo umístění, semifinále, o bronz, finále, předání medailí

Jachting

DatumČasKdo
25. 7.5:00–11:00Muži i ženytřídy RS:X, Laser (Radial)
26. 7.5:00–11:00Muži i ženytřídy RS:X, Laser (Radial)
27. 7.5:00–11:00Muži i ženytřídy Laser (Radial), Finn, 49er (FX)
28. 7.5:00–11:00Muži i ženytřídy RS:X, Finn, 470, 49er (FX), Nacra 17 Mix
29. 7.5:00–11:00Muži i ženytřídy RS:X, Laser (Radial), Finn, 470, Nacra 17 Mix
30. 7.5:00–11:00Muži i ženytřídy Laser (Radial), 470, 49er (FX)
31. 7.5:00–11:00Muži i ženytřídy: Finn, 49er (FX), Nacra 17 Mix, RS:X – finále, předání medailí
1. 8.5:00–11:00Muži i ženytřídy Finn, 470, Nacra 17 Mix, Laser (Radial) – finále, předání medailí
2. 8.5:00–11:00Muži i ženytřída 470 49er (FX) – finále, předání medailí
3. 8.7:30–9:55Muži a mixFinn – finále, předání medailí Nacra 17 Mix – finále, předání medailí
4. 8.7:30–9:55Muži i ženytřída 470, finále, předání medailí

Sportovní střelba

DatumČasKdo
25. 7.2:00–8:30Muži a ženy – Skeet 10 m vzduchová pistolekvalifikace (Skeet) kvalifikace, finále, předání medailí
26. 7.2:00–11:15Muži a ženy – Skeetkvalifikace, finále, předání medailí
27. 7.2:00–9:30Smíšené týmy 10 m vzduchová pistole i puškakvalifikace, finále, předání medailí
28. 7.2:00–9:00Muži a ženy – Trapkvalifikace
29. 7.2:00–5:45Ženy – 25 m pistolepřesnost
29. 7.2:00–9:55Muži a ženy – Trapkvalifikace, finále, předání medailí
30. 7.2:00–7:50Smíšené týmy – Trapkvalifikace, finále, předání medailí
31. 7.5:00–10:10Smíšené týmy – Trap, Ženy – 50 m malorážka 3 pozicekvalifikace, finále, předání medailí
1. 8.1:30–6:15Muži – 25 m rychlopalná pistolekvalifikace
2. 8.1:30–11:00Muži 25 m rycholpalná pistole, 50 m malorážka 3 pozicekvalifikace, finále, předání medailí

Skateboarding

DatumČasKdo
25. 7.2:00–6:55Muži – Streetprvní kolo, finále, předání medailí
26. 7.2:00–6:55Ženy – Streetprvní kolo, finále, předání medailí
4. 8.2:00–6:40Ženy – Parkprvní kolo, finále, předání medailí
5. 8.2:00–6:40Muži – Parkprvní kolo, finále, předání medailí

Sportovní lezení

DatumČasKdo
3. 8.10:00–15:40Muži – obtížnost, rychlost, boulderkvalifikace
4. 8.10:00–15:40Ženy – obtížnost, rychlost, boulderkvalifikace
5. 8.10:30–15:20Muži – obtížnost, rychlost, boulderfinále, předání medailí
6. 8.10:30–15:20Ženy – obtížnost, rychlost, boulderfinále, předání medailí

Surfing

Tento sport je velmi závislý na počasí, termíny se proto mohou měnit.

DatumČasKdo
25. 7.0:00–9:20Muži i ženyprvní a druhé kolo
26. 7.0:00–9:40Muži i ženytřetí kolo
27. 7.0:00–7:20Muži i ženyčtvrtfinále, semifinále
28. 7.1:00–4:35Muži i ženyjízda o bronz, finále, předání medailí

Plavání

DatumČasKdo
24. 7.12:00–14:30400 m polohový závod, 400 m volný styl, 100 m prsarozplavby muži
12:00–14:30100 m motýlek, 400 m polohový závod, 4×100 m volný styl štafetarozplavby ženy
25. 7.3:30–5:20400 m polohový závod, 400 m volný styl, 100 m prsamuži finále, předání medailí, muži semifinále
3:30–5:20100 m motýlek, 400 m polohový závod, 4×100 volný stylženy semifinále, ženy finále, předání medailí
12:00–14:30100 m znak, 100 m prsa, 400 m volný stylrozplavby ženy
12:00–14:30200 m volný styl, 100 m znak, 4×100 volný stylrozplavby muži
26. 7.3:30–5:40100 m prsa, 100 m znak, 100 m motýlek, 400 m volný stylženy semifinále, ženy finále, předání medailí
3:30–5:40200 m volný styl, 100 m znak, 100 m prsa, 4×100 volný stylmuži semifinále, muži finále, předání medailí
12:00–14:30200 m volný styl, 200 m polohový závod, 1500 m volný stylrozplavby ženy
12:00–14:30200 m motýlekrozplavby muži
27. 7.3:30–5:25200 m volný styl, 200 m polohový závod, 100 m znak, 100 m prsaženy semifinále, ženy finále, předání medailí
3:30–5:25200 m motýlek, 200 m volný styl, 100 m znakmuži semifinále, muži finále, předání medailí
12:00–14:30200 m motýlekrozplavby ženy
12:00–14:30100 m volný styl, 200 m prsa, 4×200 volný styl, 800 m volný stylrozplavby muži
28. 7.3:30–6:05200 m motýlek, 200 m volný styl, 200 m polohový závod, 1500 m volný stylženy semifinále, ženy finále, předání medailí
3:30–6:05100 m volný styl, 200 m prsa, 200 m motýlek, 4×200 volný stylmuži semifinále, muži finále, předání medailí
12:00–14:30100 m volný styl, 200 m prsa, 4×200 volný stylrozplavby ženy
12:00–14:30200 m znak, 200 m polohový závodrozplavby muži
29. 7.3:30–6:10200 m znak, 200 m polohový závod, 800 m volný styl, 200 m prsa, 100 m volný stylmuži semifinále, muži finále, předání medailí
3:30–6:10100 m volný styl, 200 m prsa, 200 m motýlek, 4×200 volný stylženy semifinále, ženy finále, předání medailí
12:00–14:30800 m volný styl, 200 m znakrozplavby ženy
12:00–14:30100 m motýlekrozplavby muži
12:00–14:304×100 polohový závodsmíšená družstva rozplavby
30. 7.3:30–5:10200 m znak, 200 m prsa, 100 m volný stylženy semifinále, ženy finále, předání medailí
3:30–5:10100 m motýlek, 200 m znak, 200 m polohový závodmuži semifinále, muži finále, předání medailí
12:00–14:3050 m volný styl, 4×100 polohový závodrozplavby ženy
12:00–14:3050 m volný styl, 1500 m volný styl, 4×100 polohový závodrozplavby muži
31. 7.3:30–5:2050 m volný styl, 200 m znak, 800 m volný stylženy semifinále, ženy finále, předání medailí
3:30–5:2050 m volný styl, 100 m motýlekmuži semifinále, muži finále, předání medailí
3:30–5:204×100 polohový závodsmíšená družstva, finále, předání medailí
1. 8.3:30–5:2550 m volný styl, 4×100 polohový závodženy finále, předání medailí
3:30–5:2550 m volný styl, 1500 m volný styl, 4×100 polohový závodmuži finále, předání medailí

Stolní tenis

DatumČasKdo
24. 7.2:00–15:30Dvouhra žen a mužů, Smíšená čtyřhraprvní kolo osmifinále
25. 7.3:00–15:00Smíšená čtyřhra, Dvouhra žen a mužůčtvrtfinále, semifinále druhé kolo
26. 7.3:00–15:10Dvouhra žen a mužů, Smíšená čtyřhradruhé a třetí kolo o bronz, finále, předání medailí
27. 7.3:00–15:30Dvouhra žen a mužůtřetí kolo, osmifinále
3:00–15:00Dvouhra žen a mužůčtvrtfinále
29. 7.4:00–15:10Dvouhra žensemifinále, o bronz, finále, předání medailí
4:00–15:10Dvouhra mužůsemifinále
30. 7.13:00–15:10Dvouhra mužůo bronz, finále, předání medailí
1. 8.3:00–15:30Družstva žen a mužůosmifinále
2. 8.3:00–15:30Družstva žen a mužůosmifinále, čtvrtfinále
3. 8.3:00–15:30Družstva ženčtvrtfinále, semifinále
3:00–15:30Družstva mužůčtvrtfinále
4. 8.3:00–15:30Družstva žen a mužůsemifinále
5. 8.4:00–15:40Družstva ženo bronz, finále, předání medailí
4:00–15:40Družstva mužůo bronz, finále, předání medailí

Taekwondo

DatumČasKdo
24. 7.3:00–15:40Ženy do 49 kg, Muži do 58 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o bronz, finále, předání medailí
25. 7.3:00–15:40Ženy do 57 kg, Muži do 68 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o bronz, finále, předání medailí
26. 7.3:00–15:40Ženy do 67 kg, Muži do 80 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o bronz, finále, předání medailí
27. 7.3:00–15:40Ženy nad 67 kg, Muži nad 80 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále, o bronz, finále, předání medailí

Tenis

DatumČasKdo
24. 7.4:00–13:00Muži i ženyprvní kolo dvouhra a čtyřhra
25. 7.4:00–13:00Muži i ženyprvní kolo dvouhra a čtyřhra
26. 7.4:00–13:00Muži i ženydruhé kolo dvouhra a čtyřhra
27. 7.4:00–13:00Muži dvouhradruhé kolo
4:00–13:00Ženy dvouhratřetí kolo
4:00–13:00Muži čtyřhračtvrtfinále
4:00–13:00Ženy čtyřhradruhé kolo, čtvrtfinále
28. 7.4:00–13:00Muži dvouhratřetí kolo
4:00–13:00Ženy dvouhračtvrtfinále
4:00–13:00Ženy čtyřhračtvrtfinále
4:00–13:00Muži čtyřhrasemifinále
4:00–13:00Smíšená čtyřhraprvní kolo
29. 7.4:00–13:00Všechny disciplínyčtvrtfinále/semifinále
30. 7.5:00–13:00Muži čtyřhrasemifinále, o bronz, finále, předání medailí
5:00–13:00Muži dvouhra, Smíšená čtyřhrasemifinále
31. 7.5:00–13:00Muži dvouhra, Smíšená čtyřhrazápas o bronz
5:00–13:00Ženy dvouhrasemifinále, o bronz, finále, předání medailí
1. 8.5:00–13:00Muži dvouhra, Ženy čtyřhrafinále, předání medailí
5:00–13:00Smíšená čtyřhrafinále, předání medailí

Skoky na trampolíně

DatumČasKdo
30. 7.6:00–8:25Ženykvalifikace, finále, předání medailí
6:00–8:25Mužikvalifikace, finále, předání medailí

Triatlon

DatumČasKdo
26. 7.0:00–3:00Mužizávod, předání medailí
27. 7.0:00–3:05Ženyzávod, předání medailí
31. 7.0:30–3:25Smíšená štafetazávod, předání medailí

Volejbal

DatumČasKdo
24. 7.3:00–16:30Muži skupinaItálie – Kanada, Brazílie – Tunisko, Rusko – Argentina, Japonsko – Venezuela, Polsko – Írán USA – Francie
25. 7.3:00–16:30Ženy skupinaRusko – Itálie, USA – Argentina, Srbsko – Dominikánská republika, Čína – Turecko, Japonsko – Keňa, Brazílie – Korea
26. 7.3:00–16:30Muži skupinaÍrán – Venezuela, USA – Rusko, Polsko – Itálie, Francie – Tunisko, Japonsko – Kanada, Brazílie – Argentina
27. 7.3:00–16:30Ženy skupinaRusko – Argentina, Čína – USA, Japonsko – Srbsko, Itálie – Turecko, Brazílie – Dominikánská republika, Korea – Keňa
28. 7.3:00–16:30Muži skupinaKanada – Írán, USA – Tunisko, Argentina – Francie, Polsko – Venezuela, Japonsko – Itálie, Brazílie – Rusko
29. 7.3:00–16:30Ženy skupinaItálie – Argentina, Korea – Dominikánská republika, Srbsko – Keňa, Čína – Rusko, Japonsko – Brazílie, USA – Turecko
30. 7.3:00–16:30Muži skupinaKanada – Venezuela, Brazílie – USA, Japonsko – Polsko, Argentina – Tunisko, Itálie – Írán, Rusko – Francie
31. 7.3:00–16:30Ženy skupinaDominikánská republika – Keňa, USA – Rusko, Argentina – Turecko, Srbsko – Brazílie, Japonsko – Korea, Čína – Itálie
1. 8.3:00–16:30Muži skupinaPolsko – Kanada, Brazílie – Francie, Rusko – Tunisko, Itálie – Venezuela, Japonsko – Írán, USA – Argentina
2. 8.3:00–16:30Ženy skupinaSrbsko – Korea, USA – Itálie, Rusko – Turecko, Čína – Argentina, Japonsko – Dominikánská republika, Brazílie – Keňa
3. 8.3:00–16:30Mužičtvrtfinále
4. 8.3:00–16:30Ženyčtvrtfinále
5. 8.6:00–16:00Mužisemifinále
6. 8.6:00–16:00Ženysemifinále
7. 8.6:30–16:45Mužio bronz, finále, předání medailí
8. 8.3:00–9:00Ženyo bronz, finále, předání medailí

Vodní pólo

DatumČasKdo
24. 7.7:00–14:10Ženy – 4 zápasyzákladní skupina
25. 7.3:00–14:10Muži – 6 zápasůzákladní skupina
26.7.7:00–14:10Ženy – 4 zápasyzákladní skupina
27. 7.3:00–14:10Muži – 6 zápasůzákladní skupina
28. 7.7:00–14:10Ženy – 4 zápasyzákladní skupina
29. 7.3:00–14:10Muži – 6 zápasůzákladní skupina
30. 7.7:00–14:10Ženy – 4 zápasyzákladní skupina
31. 7.3:00–14:10Muži – 6 zápasůzákladní skupina
1. 8.7:00–14:10Ženy – 4 zápasyzákladní skupina
2. 8.3:00–14:10Muži – 6 zápasůzákladní skupina
3. 8.7:00–14:10Ženy – 4 zápasyčtvrtfinále
4. 8.7:00–14:10Muži – 4 zápasyčtvrtfinále
5. 8.7:00–14:10Ženyzápasy o 5.–8. místo, semifinále
6. 8.7:00–14:10Mužizápasy o 5.–8. místo, semifinále
7. 8.2:30–11:20Ženyzápasy o 5.–8. místo, o bronz, finále, předání medailí
8. 8.2:30–11:20Mužizápasy o 5.–8. místo, o bronz, finále, předání medailí

Vzpírání

DatumČasKdo
25. 7.4:50–15:00Muži 61 kg, Ženy 67 kgskupina A a B, předání medailí
26. 7.6:50–15:00Ženy 55 kgskupina A a B, předání medailí
27. 7.4:50–15:00Ženy 59 kg, Ženy 64 kgskupina A a B, předání medailí
28. 7.6:50–15:00Muži 73 kgskupina A a B, předání medailí
31. 7.4:50–15:00Muži 81 kg, Muži 96 kgskupina A a B, předání medailí
1. 8.6:50–15:00Ženy 76 kgskupina A a B, předání medailí
2. 8.4:50–15:00Ženy 87 kg, Ženy nad 87 kgskupina A a B, předání medailí
3. 8.6:50–15:00Muži 109 kgskupina A a B, předání medailí
4. 8.6:50–15:00Muži nad 109 kgskupina A a B, předání medailí

Zápas (řecko-římský a volný styl)

DatumČasKdo
1. 8.4:00–6:00, 11:15–12:15Muži ŘŘ 60 kg, Ženy VS 76 kg, Muži ŘŘ 130 kgosmifinále, čtvrtfinále semifinále
2. 8.4:00–6:30Muži ŘŘ 77 kg, Ženy VS 68 kg, Muži ŘŘ 97 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále
11:15–15:00Muži ŘŘ 60 kg, Ženy VS 76 kg, Muži ŘŘ 130 kgo bronz, finále, předání medailí
3. 8.4:00–6:30Muži ŘŘ 67 kg, Ženy VS 62 kg, Muži ŘŘ 87 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále
11:15–15:00Muži ŘŘ 77 kg, Ženy VS 68 kg, Muži ŘŘ 97 kgo bronz, finále, předání medailí
4. 8.4:00–6:30Muži VS 57 kg, Ženy VS 57 kg, Muži VS 86 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále
11:15–15:00Muži ŘŘ 67 kg, Ženy VS 62 kg, Muži ŘŘ 87 kgo bronz, finále, předání medailí
5. 8.4:00–6:30Muži VS 74 kg, Ženy VS 53 kg, Muži VS 125 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále
11:15–15:00Muži VS 57 kg, Ženy VS 57 kg, Muži VS 86 kgo bronz, finále, předání medailí
6. 8.4:00–6:30Muži VS 65 kg, Ženy VS 50 kg, Muži VS 97 kgosmifinále, čtvrtfinále, semifinále
11:15–15:00Muži VS 74 kg, Ženy VS 53 kg, Muži VS 125 kgo bronz, finále, předání medailí
7. 8.11:45–15:00Muži VS 65 kg, Ženy VS 50 kg, Muži VS 97 kgo bronz, finále, předání medailí

Olympijské hry se v japonském Tokiu konaly již v roce 1964, Tokio se tedy zařadí mezi města, kam se olympijské hry vrátí. Připojí se tak do společnosti Atén, Paříže, Londýna a Los Angeles.

Medaile na hrách v Tokiu

Na olympijských hrách v Tokiu se bude rozdělovat 339 sad medailí, které byly vyrobeny z recyklovaných mobilních telefonů. Obyvatelé Japonska vybrali při sbírce 79 tisíc tun mobilů a dalších menších elektronických zařízení. Co se designu týče, z jedné strany medaile se nachází řecká bohyně vítězství Niké, na druhé straně budou medaile zdobit symboly her - olympijské kruhy a logo olympijských her v Tokiu. Zlaté a stříbrné medaile budou vážit přes půl kilogramu, budou tak nejtěžší v historii letních olympiád.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované