Hlavní obsah

Fiala likviduje lidovce a TOP 09. Používá k tomu Babišovu osvědčenou taktiku

Jindřich Šídlo se vrátil z USA, a tak se vrací i na vaše obrazovky.Video: Seznam Zprávy, Youtube.com, Profimedia.cz, ČTK

 

Reklama

16. 5. 2022 8:00

Jindřich Šídlo je zpátky! Na Fulbrightově stipendiu v USA studoval poctivě a naučil se, že nejlépe fungují vtipy, které se posmívají slabým a nemohoucím. Takže ano, správně: Dnešní Šťastné pondělí je o lidovcích a TOP 09.

Článek

Byl to před týdnem pro dva menší partnery koalice Spolu nemalý šok, když zjistili, že oba v průzkumech klesli pod hranici 5 %. A přitom to oba mohli tušit aspoň od roku 2015, kdy Petr Fiala poprvé v náznacích poodhalil svůj ďábelský plán: oba politické spojence zmrzačit a pak spolknout.

Premiér moc dobře ví, co dělá. Pod vizáží neškodného prošedivělého politologa se skrývá žralok, jehož praktiky jsou srovnatelné leda tak s Andrejem Babišem v nejlepších letech.

Topka i lidovci si bohužel svoji chybu uvědomili až příliš pozdě. Zbývají jim tak jen dvě možnosti a ani jedna není příjemná. Jaké, to už vám řekne Jindřich Šídlo v úvodním videu.

Šťastné pondělí najdete každé pondělí v 8:00 na Seznam Zprávách a celý satirický pořad pak ve 20:00 na Televizi Seznam. Jednotlivé rubriky publikujeme samostatně v následujících dnech na webu SZ.cz.

Další díly Šťastného pondělí můžete zhlédnout zde.

Sledovat nás můžete i na Twitteru, Facebooku nebo Instagramu. Pokud tedy nejste v Rusku.

Reklama

Doporučované