Hlavní obsah

Princ Harry a vévodkyně Meghan čekají druhého potomka

Foto: Profimedia.cz

Princ Harry a jeho žena Meghan.

Reklama

14. 2. 21:56

Britský princ Harry a jeho manželka vévodkyně Meghan čekají druhého potomka. Novinu podle deníku The Guardian potvrdil mluvčí páru.

Článek

Harry a Meghan čekají sestřičku nebo bratříčka jejich ročního syna Archieho, který se narodil v květnu 2019. „Můžeme potvrdit, že Archie se stane velkým bráškou. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu mají obrovskou radost z toho, že čekají druhé dítě,“ sdělil mluvčí páru.

Manželé sdíleli černobílou fotografii, která je zachycuje odpočívající pod stromem. Meghan leží s hlavou v Harryho klíně a rukou na břiše, zatímco její manžel ji hladí po vlasech.

Nedělní zpráva přichází poté, co Meghan v listopadu v názorovém článku v americkém listu The New York Times napsala, že v červenci potratila. Zveřejněním této informace chtěla pomoci dalším ženám, které si prošly stejnou zkušeností. „Tiskla jsem k sobě své prvorozené dítě a věděla jsem, že přicházím o druhé,“ napsala.

Loni v březnu se pár zřekl svých oficiálních povinností coby členů královské rodiny a dal najevo, že upřednostňuje osobní svobodu a nezávislost na veřejných financích. Nyní žije v Kalifornii.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:

Doporučované