Hlavní obsah

Šťastné pondělí: Proč Václav Klaus mladší nemá rád děti a kdo jsou Zemanovi gumíci

Šťastné pondělí: Letos naposledy… (Video: Jindřich Šídlo, Seznam.cz, Youtube.com)

Václav Klaus mladší představil hnutí, jehož jméno nedokážeme vyslovit. Jeho hlavním soupeřem budou děti. Co byste čekali od člověka, který 20 let učil? Také by vám ti smradi začali lézt na nervy.

Článek

Poslední díl satirického pořadu Jindřicha Šídla před letní pauzou najdete v úvodním videu.

Jedná se o výseč z pořadu Šťastné pondělí, který vysíláme v plné verzi každé pondělí od 20 hodin v Televizi Seznam.

Jak naladit Televizi Seznam? Praktický návod ZDE.

A sledujte nás také na Facebooku.

Doporučujeme

Další zprávy

  • Policie vyšetřuje další výhrůžku střelbou na škole, která se objevila na sociálních sítích

  • Při nehodě trolejbusu v Českých Budějovicích se zranilo osm lidí

    Jednoho těžce zraněného záchranáři odvezli na anesteziologicko-resuscitační oddělení českobudějovické nemocnice. Zbylých sedm utrpělo lehká až středně těžká zranění. Havárie se stala v ulici Antonína Barcala. Místo je neprůjezdné.

  • Ministr průmyslu Havlíček chce zrušit ruské sankce, postoj vlády je jiný

    Sankce Evropské unie vůči Rusku poškozují Česko a nedávno jmenovaný ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček by si přál jejich zrušení. Uvedly to pondělní Hospodářské noviny s odkazem na Havlíčkova slova, která pronesl během schůzky s ruským velvyslancem v Praze Alexandrem Zmejevským. Sankce zavedla EU po ruské agresi vůči Ukrajině v roce 2014. „Čím dříve nebudou, tím lépe pro tuzemské podnikatele,“ citovaly HN Havlíčka. Oficiální stanovisko vlády k sankcím je opačné. „Vláda svoji pozici nezměnila a na Evropské radě byly prodlouženy,“ řekl listu šéf české diplomacie Tomáš Petříček.

  • Provoz vlaků mezi Prahou a Berounem komplikuje porucha

    Porucha trakčního vedení zastavila dnes ráno provoz na trati mezi Prahou a Berounem. Omezení se dotklo desítek spojů, několik rychlíků a expresních vlaků nejelo. Na svém webu to uvedly České dráhy. Před 07:00 začaly vlaky jezdit po jedné ze dvou kolejí, cestující ale musí počítat se zpožděním.