Hlavní obsah

Seznam.cz spouští službu Seznam Premium. Přináší videoobsah bez reklam

Foto: Seznam Zprávy

Seznam.cz odstartoval novou službu Seznam Premium.

Reklama

9. 2. 13:54

Česká internetová jednička Seznam.cz ode dneška nabízí všem svým uživatelům novou službu Seznam Premium. Ta přináší možnost sledování videoobsahu na službách Seznamu bez reklam a získání statusu „Premium člena“.

Článek

Služba Seznam Premium bude zpoplatněná – lidé si mohou objednat roční předplatné za 339 korun. „Existuje skupina uživatelů internetu, kterou obtěžuje nebo rozptyluje videoreklama. A přesně na ně míří naše nová služba Seznam Premium. Za méně než 29 Kč měsíčně totiž budou moci sledovat videa na všech našich službách bez videoreklamy,“ vysvětluje novou službu Igor Kalaš, ředitel Business Developmentu Seznam.cz.

Služba bude dostupná na všech typech zařízení, tedy jak na stolních počítačích, tabletech, tak na mobilních telefonech a chytrých televizorech, které podporují Seznam.cz přihlášení. „Zároveň je ale potřeba zdůraznit, že náš vlastní obsah budeme lidem pořád nabízet zadarmo. Na tom se nic nemění,“ říká Kalaš.

Seznam Premium funguje i jako jistý typ exkluzivního členství, protože profil každého předplatitele se bude zobrazovat s motivem korunky, a stejně tak bude označený i v diskuzích pod články.

Službu je možné si zřídit prostřednictvím uživatelského profilu na Seznam.cz či skrze nákup v mobilních aplikacích Seznam.cz a Televize Seznam na zařízeních s operačními systémy Android a iOS. Jakmile uživatel službu uhradí a přihlásí se na svůj seznamácký účet, jsou mu všechny benefity ihned dostupné.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované