Hlavní obsah

Jágr promluvil o svém zranění. Podobné zákroky se v NHL pískají, česká liga by se měla zamyslet, dodal

„Je jen otázkou času, kdy místo nosítek na led přijedou frajeři s rakví,” řekl ke svému zranění Jágr. (Video: Josef Mačí)

 

Reklama

28. 2. 2018 11:51

Jaromír Jágr si obnovil zranění kolene a postěžoval si na to, že podobné zákroky tuzemská liga nepostihuje.

Článek

Jaromír Jágr nastoupil v prvním kole play-off opět v dresu Kladna. Na led v zápase s Prostějovem naskočil ale jen na pár vteřin a pak zamířil zpět do kabiny. V duelu s Havířovem si totiž obnovil zranění kolene. Útočník Marek Sikora ho srazil u mantinelu a Jágr navíc utrpěl otřes mozku. Po vteřinách chce tak i s nedoléčeným zraněním nasbírat potřebných 15 startů, aby mohl Kladnu pomoct v případné baráži.

„Po tom nárazu, co jsem před týdnem utrpěl, se mi obnovilo zranění vnitřního vazu v koleni a do toho se přidal ještě meniskus. Doufám, že za deset dní začnu zase naplno trénovat,” řekl Jaromír Jágr po zápase s Prostějovem.

Útočník a zároveň majitel hokejového Kladna si ale postěžoval, že podobné zákroky tuzemská liga na rozdíl od zámořské NHL nepostihuje.

„Podobné zákroky by se měly začít pískat, protože je jen otázkou času, kdy místo nosítek na led přijedou frajeři s rakví,” dodal Jágr.

Na celý rozhovor s nejlepším Evropanem historie NHL se podívejte ve videu.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované