Hlavní obsah

Lakers vzdali hold Kobemu Bryantovi. Při slavnostním ceremoniálu vyřadili jeho čísla

LA Lakers vyřadili dresy s čísly Kobeho Bryanta (Video: AP)

 

Reklama

19. 12. 2017 15:34

Slavnostní ceremoniál proběhl v poločase zápasu proti Golden State Warriors, kteří Lakers ve vyrovnaném souboji porazili v prodloužení 116:114.

Článek

V poločase zápasu s Golden State Warriors čekal na fanoušky Los Angels Lakers slavnostní okamžik. Vzdali poctu jednomu ze svých nejlepších hráčů Kobemu Bryantovi. Ke stropu Staples Centra zamířila jeho čísla 8 a 24.

Pocty se Bryant dočkal v poločase zápasu proti úřadujícím mistrům NBA Golden State Warriors, kteří zvítězili v prodloužení 116:114.

Nejlepší střelec v klubové historii s Lakers odehrál dvacet sezon. Než Bryant minulý rok v dubnu ukončil kariéru, získal s Lakers pět titulů. Nejprve používal deset let osmičku, pak přešel na číslo 24.

„Je těžké vyjádřit slovy, co to pro mě znamená. Vyrůstat a sledovat všechny tyhle skvělé basketbalisty, hrát a učit se od nich. Stát se součástí té zdi pro mě znamená úplně všechno,“ uvedl Bryant.

Kvůli slavnostní ceremonii s jednou z největších hvězd v historii NBA se ceny lístků vyšplhaly až na 650 dolarů. Fanoušci Lakers se však výhry nedočkali. Vyrovnaný zápas rozhodl sedm sekund před koncem prodloužení warriorský Kevin Durant.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované