Hlavní obsah

Madonna terčem kritiky. Vzpomínku na Arethu Franklin věnovala spíše sobě

MTV rozdala Video Music Awards. (Video: Mikuláš Pejcha, Seznam Zprávy)

 

Reklama

23. 8. 2018 6:53

Hudební televize MTV rozdala ceny Video Music Awards. Bodovala americká rapperka Cardi B. Terčem kritiky se stala zpěvačka Madonna.

Článek

Slavnostní předávání cen MTV Video Music Awards proběhlo v Radio City Music Hall v New Yorku. A ačkoliv hudební televize MTV od nástupu YouTube a streamovacích služeb bojuje se sledovaností, slavnostní večer přilákal hodně pozornosti.

Letošní ročník byl výročním pětatřicátým udílením a proběhl v živém přenosu, během kterého vystoupila i řada nominovaných. Nejvíce nominací a nakonec i cen si odnesla rapperka Cardi B. Z dvanácti nominací proměnila tři a svým vtipným výstupem, kdy předstírala, že drží svou novorozenou dceru, celý večer otevřela.

Během působivého přenosu se na stagi vystřídala řada dalších. V dešti svůj set odehrál třeba Shawn Mendes.

Mezi oceněnými nechyběla ani Camilla Cabello, která za svůj světový hit Havana inkasovala cenu za nejlepší videoklip roku a za nejlepšího umělce.

Ariana Grande získala cenu za nejlepší pop roku. Z cen se těšil i Kendrick Lamar nebo Imagine Dragons. Posmrtně byl oceněn i Avicii.

Prostor byl věnován i nedávno zesnulé soulové zpěvačce Aretě Franklin. Ovšem neprozíravě se jej zhostila Madonna, která svou vzpomínkovou řečí působila mírně řečeno rozpačitě a už během přenosu schytávala kritiku na sociálních sítích. Nejvíce v ní totiž mluvila o sobě a těch několik zmínek o tom, jak zpívala písně soulové legendy, to zrovna nezachránilo.

Celý pořad Slavní sledujte každý všední den od 10:30 a v repríze od 18:45 na celoplošné Televizi Seznam.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované