Hlavní obsah

Mám vlastní byt i auto, říká o výdělcích z youtuberingu Tary

Youtuber Tary v Televizi Seznam: O parkouru, natáčení videí a vlastním byznyse. (Video: Vedran Kovačevič)

8. 11. 2018 22:18

Taras Povoroznyk patří k nejpopulárnějším youtuberům u nás. Za šest let, co natáčí videa, dokázal oslovit téměř 800 tisíc odběratelů. Počty zhlédnutí jeho příspěvků se pak pohybují v milionech. „Chtěl jsem prorazit a být známý,“ říká pětadvacetiletý Povoroznyk, který vystupuje pod přezdívkou Tary.

Článek

Tary je původem z Ukrajiny, v Česku žije od svých devíti let. Už odmala věděl, že chce být úspěšný v tom, co dělá a tvrdě si za tím šel. „Myslím, že mě ovlivnila hlavně moje povaha, přesněji cílevědomost a pak tvrdá dřina,“ vysvětluje, že nic nebylo zadarmo.

S parkourem začal před deseti lety. Publikování videí otestoval o pár let později. A ukázalo se, že spojení mládí, síly a parkouru je to, co mladou generaci zajímá.

„Chtěl jsem se proslavit a být známý. Parkouru jsem se samozřejmě věnoval dřív než youtuberingu, ale když jsem viděl, že on-line svět dobře funguje, řekl jsem si, že chci prorazit také. Zkusil jsem to a vyšlo to,“ řekl v rozhovoru pro Magazín Slavní, který vysílá Televize Seznam každou neděli od 21 hodin.

Dnes má Tary tři firmy. Pořádá jak individuální výuky pohybových disciplín, tak parkour tábory. A jak se mu z výdělků žije? „Pořídil jsem si auto a bydlím ve svém bytě. Mám všechno, co potřebuju,“ dodal s úsměvem.

Celý rozhovor s Tarym si můžete pustit v úvodním videu. Je součástí magazínu Slavní, který vysílá Televize Seznam každou neděli od 21 hodin.

Jak Televizi Seznam naladit, se dočtete zde.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené