Hlavní obsah

Šťastné pondělí: Nastupuje vláda plukovníka Prymuly. Bát by se ho měl třeba Nový Rus z Hradu

Přišel čas pro vládu pevné umyté ruky. (Video: Jindřich Šídlo, Profimedia.cz, Shutterstock.com, Seznam Zprávy, Youtube.com)

16. 3. 8:02

Jen jeden jediný muž dokáže zvládnout krizi, které Česko dnes čelí. Koronavirus neví, s kým se pustil do křížku. Přichází chvíle plukovníka, profesora Prymuly. Další díl satirického pořadu Jindřicha Šídla.

Článek

Nový díl Šťastného pondělí byl – jako vždy – natočen ve čtvrtek večer. Již tehdy nám ale bylo jasné, že náměstka ministra zdravotnictví a uznávaného vakcinologa Romana Prymulu čekají velmi náročné dny a týdny. A měli jsme pravdu: vláda Andreje Babiše postavila šestapadesátiletého Prymulu do čela Ústředního krizového štábu – a spolu s tím poslala celé Česko do karantény.

Dostalo se ale i na další témata: poslance hnutí ANO Stanislava Berkovce, který minulý týden radil svým kolegům, koho zvolit do Rady ČT. A samozřejmě i prezidentova „poradce“ Martina Nejedlého, který vás přesvědčí, že si chování a estetiku Nového Rusa přinesl i na Pražský Hrad.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené