Hlavní obsah

Ranč po Michaelu Jacksonovi nikdo nechce, teď ho nabízejí ve slevě

Ranč po Michaelu Jacksonovi je znovu na prodej.

 

Reklama

2. 3. 2017 19:32

Známý Neverland má nové jméno. Realitní kancelář doufá, že to pomůže prodeji luxusního sídla.

Článek

Pozemek s rozlehlým domem, který po sobě zanechal král popu Michael Jackson, nabízí realitní kancelář Joyce Rey za zvýhodněnou cenu 67 milionů dolarů. V přepočtu to je asi 1,8 miliardy korun. Z původní částky přitom značně slevila. Ranč původně nabízela za 100 milionů dolarů, nikdo o něj ale nejevil zájem.

Sídlo nedaleko města Santa Barbara v Kalifornii také nese jiné jméno. Všem známý Neverland se nyní jmenuje Sycamore Valley Ranch.

Dům je v nabídce popisován jako místo mnoha možností. Na pozemku o rozloze přes tisíc hektarů se kromě udržovaných trávníků a zeleně také nachází jezero s vodopádem a labutěmi, pláž, bazén, tenisový kurt, taneční studio, kino nebo železnice ve stylu Disneylandu.

„Jedná se o vzácné a skutečně pozoruhodné místo. Ranč je postaven v typicky kalifornském stylu a nyní je připraven na další kapitolu svojí cesty,” uvádí realitní kancelář v popisu.

Král popu pozemek zakoupil v roce 1988. Poté, co byl v roce 2008 vyšetřován kvůli sexuálnímu obtěžování dětí, ranč opustil. Po jeho smrti v roce 2009 ho začala nabízet realitní kancelář k prodeji.

Sdílejte článek

Reklama

Související témata:
Neverland Ranch

Doporučované