Hlavní obsah

Hvězdy ve Varech 2017: Snažím se s postavami nesžívat, ale pak vám hodí prostěradlo na hlavu a neubráníte se, říká Casey Affleck

Casey Affleck o tom, jak přistupuje ke svým postavám. (Video: Zuzana Hodková, Tomáš Horák)

2. 7. 2017 15:37

Jednou z hvězd 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je i mladší bratr Bena Afflecka, letošní oscarový vítěz za drama Místo u moře, Casey Affleck.

Článek

Už běhěm slavnostního zahájení, na kterém převzal z rukou Jiřího Bartošky Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary, připomněl, že festivaly jako ten karlovarský jsou „báječnou příležitostí sdílet umění, na které jsme hrdí“.

Ve Varech pak společně s režisérem Davidem Lowerym a producenty Tobym Halbrooksem a Jamesem M. Johnstonem uvedl projekci filmu Přízrak a ještě předtím celý štáb odpovídal na dotazy novinářů.

Dva ze zajímavých dotazů jsme pro vás vybrali. Casey Affleck prozradil, jak si vytváří vztah s postavou, kterou hraje, jak přistupuje ke svým rolím a také to, jaké filmy má on sám nejraději.

Janek Rubeš a Honza Mikulka provázejí 52. ročníkem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Dozvíte se praktické informace, na jaké filmy zajít, užijete si střípky z dění, atmosféru festivalu a samozřejmě i celebrity!

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené