Hlavní obsah

Šťastné pondělí jen pro otrlé: Pohled do duše současného sparťanského fanouška

I ti nejvěrnější přiznavají, že vlastní gól zadkem při derby se Slavií byl jakousi metaforou toho, kde se Sparta dnes nachází. (Video: Jindřich Šídlo)

5. 10. 2019 18:05

Přísný státní zástupce a zároveň oddaný fanoušek Sparty. Zeptali jsme se, čím je dnes horší být?

Článek

Ve Šťastném pondělí se vždy snažíme ukazovat také něco, co je prvoplánově směšné a komické. Tentokrát jsme se proto vypravili na pražskou Letnou, kde sídlí fotbalová Sparta.

Ale nechceme se samozřejmě vysmívat sparťaňům, to je příliš jednoduché. Pokusili jsme se vám zprostředkovat pohled do duše prostého sparťanského fanouška.

A tím je překvapivě fanoušek i našeho pořadu, Ondřej Šťastný, jinak také žalobce Městského státního zastupitelství v Praze a člen vedení stavovského spolku Unie státních zástupců.

Celý díl Šťastného pondělí si můžete pustit níže. Zabýváme se v něm batolaty s plamenometem (Piráty), východoněmeckou silou, která prorazila železnou oponu (trabanty) nebo nástrahami při návštěvě Karlštejna.

Celý díl Šťastného pondělí. (Video: Jindřich Šídlo)

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené