Hlavní obsah

Výzva: Stíhaný politik nemůže dělat premiéra, říká zbrojař Hynek, nový kandidát na prezidenta

Tvůrci myšlenky evropské integrace se musí z dnešního stavu Unie obracet v hrobě, říká nový prezidentský kandidát Jiří Hynek. (Video: Adam Junek)

Reklama

24. 8. 2017 11:05

Euro je mrtvý projekt, byla by chyba se k němu připojovat, míní šéf Asociace obranného průmyslu a prezidentský kandidát Realistů Jiří Hynek.

Článek

Bezpečnost země je hlavní národní zájem. A ten musí prezident všemi pákami prosazovat, říká v pořadu Výzva zbrojař a novopečený kandidát na prezidenta za Realisty Jiří Hynek.

„Bezpečnostní kontroly na Hradě jsou ovšem nesmysl. Jsou dnes mnohem jednodušší a méně šikanózní prostředky, jak bezpečnost Pražského hradu zajistit,“ tvrdí Hynek.

Nepovede volání po národním zájmu k sílení nacionalismu? Jak se zpronevěřuje Evropská unie původní myšlence evropské integrace? Je prosazování lidských práv ve světě v rámci udržování odkazu Václava Havla jen „předváděním se“ politiků před voliči? A má neznámý zbrojař šanci proti Miloši Zemanovi, Michalu Horáčkovi nebo Jiřímu Drahošovi, kteří na kampani již řadu měsíců pracují?

Podívejte se na rozhovor s Jiřím Hynkem nahoře ve videu.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené