Hlavní obsah

Falešný taxikář sexuálně obtěžoval podnapilé ženy, policie hledá jeho oběti

Policie hledá další oběti falešného taxikáře. Ilustrační foto.

Reklama

31. 3. 2020 11:47

Za taxikáře se vydával šestadvacetiletý muž. V noci jezdil po Praze a nabízel odvoz podnapilým ženám. V autě je pak sexuálně obtěžoval.

Článek

Na případu pracují pražští kriminalisté už od ledna, nyní hledají další oběti falešného taxikáře. „Pražští kriminalisté pracují na objasnění případů znásilnění a výtržnictví, kterých se měl dopustit šestadvacetiletý muž. V nočních hodinách se v centru Prahy vydával za taxikáře a nabízel podnapilým ženám odvoz. Při cestě začal ženy sexuálně obtěžovat a chtěl po nich, aby ho uspokojily. Poškozené také vozil na odlehlá místa, kde v obtěžování pokračoval, čemuž se ženy bránily. V tuto chvíli evidujeme tři takové případy,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Kriminalisté muže dopadli a nyní ho stíhají vazebně pro trestné činy znásilnění a výtržnictví, za což v případě odsouzení hrozí až deset let odnětí svobody.

„Touto cestou vyzýváme případné další poškozené, které se staly také obětí této trestné činnosti, aby se přihlásily na linku 158 nebo na číslo 733 678 562. Kriminalisté se totiž domnívají, že nyní vyšetřované tři případy nemusí být jediné a poškozených může být víc,“ dodal Daněk.

Sdílejte článek

Reklama

Doporučované