Hlavní obsah

„Víme, kde bydlíš!“ Jak premiér Babiš změnil život obyčejné ženské z vesnice

Je to jako s fackou. Když ji vrátíte, jste si kvit. A paní se ohradila v médiích, takže jsou si kvit. Takovou logikou šla na rozsudek soudkyně krajského soudu. (Video: Kristina Ciroková, Seznam Zprávy) (Video: Seznam Zprávy)

Reklama

25. 9. 10:37

„Můj táta si dodnes myslí, že jsem hloupá, že jsem si pro ty peníze nešla.“ Příběh demonstrantky Jany Filipové, které obrátil život na ruby soud s premiérem Babišem očima Kristiny Cirokové.

Článek

Jediná věta Andreje Babiše změnila Janě Filipové život od základu. „Ti lidé jsou zaplacení,“ pronesl na adresu demonstrantů, kteří chtěli dát najevo nesouhlas s tím, že premiér opřel vládu o hlasy komunistů. Obyčejná ženská z vesnice, jak o sobě Filipová mluví, si to nenechala líbit a pustila se do soudního boje o omluvu. Nevyhrála. Co jí boj přinesl? Jakým výhrůžkám čelila? Proč teď obráží s besedami republiku? A co na to ostatní demonstranti?

Podívejte se v autorské reportáži Kristiny Cirokové nahoře ve videu.

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Doporučené