Hlavní obsah

Kluk, nebo holka? „Největší dobrodružství” Taťány Gregor Brzobohaté

Ukázka z pořadu Moje místa s Taťánou Gregor Brzobohatou. Premiéru můžete sledovat v pátek ve 20:00 na TV Seznam. (Video: Ivana Navrátilová, Seznam.cz)

Vydejte se s jedinou Češkou, která vybojovala titul Miss World, na její oblíbená místa i za filantropií, která jí naplňuje život.

Článek

Jak se holka z maloměsta dostane mezi světové topmodelky? Svůj recept na úspěch prozradí Miss World 2006 Taťána Gregor Brzobohatá, která korunku krásy tehdy získala ještě pod svým dívčím jménem Taťána Kuchařová.

„Měli jsme tam partičku, chodilo se i popíjet,“ vzpomíná v ukázce z pořadu Moje místa na dětství a dospívání v Opočně jedna z nejúspěšnějších českých modelek.

Štáb pořadu Moje místa pozvala na focení reklamní kampaně i do své nadace Krása pomoci, která pomáhá seniorům. Vezme vás také na skok do New Yorku a v srdci Prahy ukáže místo jako z jiného století.

Jak velký tlak čeká na vítězku světové soutěže krásy? A co znamená být ambasadorkou OSN pro cíle udržitelného rozvoje? Taťána prozradí i to, proč je pro ni práce v neziskovém sektoru možná důležitější než modeling.

Pořad Moje místa s Taťánou Gregor Brzobohatou sledujte v premiéře v pátek ve 20:00 na TV Seznam.

Jak naladit Televizi Seznam u vás doma? Praktický návod ZDE.

Doporučujeme

Další zprávy

  • V Říčanech hoří obchodní centrum

    V Říčanech u Prahy hoří obchodní centrum. Oheň zasáhl minimálně střechu objektu. Na místě jsou desítky hasičů. Jde o bývalý areál lihovaru. Nikdo není zraněn. Požár byl ohlášen před osmnáctou hodinou. „Provádíme pomocí termokamery průzkum pod střechou, vyřezáváme tam otvory a vyhledáváme skrytá ohniska,“ uvedl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

    Více informací v článku

Reklama